رضا درویش در سفر پرسپولیس به عربستان همراه تیم نمی رود

رضا درویش در سفر پرسپولیس به عربستان همراه تیم نمی رود، درویش، مدیر عامل پرسپولیس تصمیم گرفت این تیم را در سفر به ریاض همراهی نکند. در ابتدا گمانه زنی ها برای پیوستن به این تیم وجود داشت، غیبت درویش اکنون نشان دهنده تغییر در برنامه های اعزامی تیم پرسپولیس است.

رضا درویش در سفر پرسپولیس به عربستان همراه تیم نمی رود

گزارش ورزشی

گزارش های “ورزشی” پیش از این حاکی از آن بود که درویش در کنار این تیم به ریاض سفر خواهد کرد و به راهی برای آشتی و هماهنگی با بازیکنان اشاره کرد. با این حال، اخبار اخیر باشگاه پرسپولیس، تصمیم درویش برای همراهی نکردن این تیم در عربستان را تایید کرد.

کاروان پرسپولیس

کاروان پرسپولیس قرار بود صبح روز بعد با یک پرواز چارتر راهی عربستان شود. با این وجود، درویش برنامه های خود را تغییر داد و قصد دارد به جای آن یکشنبه یا دوشنبه به عربستان سعودی سفر کند.

رضا درویش
رضا درویش

حسین بادامکی

نکته جالب توجه حسین بادامکی، معاون ورزشی باشگاه فردا است که در سفر به عربستان به تیم پرسپولیس می پیوندد.

شایعات

پیش از این شایعاتی مبنی بر عدم تمایل برخی بازیکنان پرسپولیس به همراهی درویش منتشر شده بود. با این حال، به نظر می رسد که سفر تاخیری درویش با این گمانه زنی ارتباطی نداشته باشد. در عوض، او قصد دارد در روزهای ابتدایی هفته با تمرکز بر حل مسائل داخلی باشگاه در جلسات شرکت کند.

رضا درویش
رضا درویش

نتیجه

این پیشرفت نشان‌دهنده انحراف از ترتیبات سفر پیش‌ بینی‌ شد، و کنجکاوی در مورد پویایی بین درویش، تیم و تلاش‌های مداوم برای رسیدگی به نگرانی‌های باشگاه را برانگیخت.

بازی تیم فوتبال پرسپولیس و النصر، هفته آینده در شهر ریاض کشور عربستان در مراحل گروهی لیگ قهرمانان برگزار می شود.

بازی رفت دو تیم در مرحله گروهی، در استادیوم آزادی با نتیجه 2 بر صفر به سود تیم عربستانی به پایان رسید. النصر ستارگانی همچون رونالدو و مانه و بروزوویچ را در اختیار دارد.

Pooria
23 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *