سود ۵۰ میلیاردی پرسپولیس مقابل النصر!

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در هفته آینده حساس ترین مسابقه خود را در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در مقابل تیم پرستاره النصر عربستان برگزار می کند. دیداری که می تواند سود هنگفتی نصیب باشگاه تهرانی نماید. در ادامه سایت ورزشی با سود ۵۰ میلیاردی پرسپولیس مقابل النصر! همراه شوید.

سود ۵۰ میلیاردی پرسپولیس مقابل النصر!

به گزارش سایت ورزشی، باشگاه پرسپولیس در حالی با النصری ها مسابقه می دهند که این دیدار سرنوشت آنها را برای صعود به مرحله بعد کاملا روشن می کند. پرسپولیس با کسب 7 امتیاز شانس زیادی برای سرگروهی ندارد و برای صعود چشم انتظار جدول تیم های دوم می باشد. در این جدول نوف باخور 10 ، سپاهان و نسف قارشی 7 و پاختاکور چهار امتیاز جزو مهم ترین رقیبان پرسپولیس هستند. سرخپوشان ایرانی برای صعود باید از دو تیم این جدول امتیاز بالاتری داشته باشند.

سود ۵۰ میلیاردی پرسپولیس مقابل النصر!

پاختاکور ازبکستان احتمالا شانس زیادی برای صعود نخواهد داشت. صعود نوف باخور کاملا قطعی شده است. اما از میان بقیه تیم ها نظیر پرسپولیس، نسف قارشی و سپاهان دو تیم صعود می کنند که با توجه به شرایط جدول، کسب 3 تا 4 امتیاز سوی سپاهان و نسف قاراشی دور از انتظار نیست. بنابراین قرمزهای تهرانی برای صعود باید الدحیل را حتما شکست دهند و از النصر نیز حداقل یک امتیاز بگیرند. اما اگر می خواهند قطعی صعود کنند باید حتما النصر را ببرند. البته قرمزها کار سختی در مقابل الدحیل در تهران ندارند و به نوعی حساس ترین مسابقه آنها در مقابل یاران کریس رونالدو است.

سود ۵۰ میلیاردی پرسپولیس مقابل النصر!

مبالغ و سودهای مالی در دیدار با النصر برای پرسپولیسی ها:

– برد برابر النصر: ۵۰ هزار دلار پاداش
– برد مقابل الدحیل: ۵۰ هزار دلار پاداش
– حضور در مرحله یک هشتم: ۱۶۰ هزار دلار کمک و پاداش
– صعود از مرحله گروهی: بخشش جریمه ۳۳ میلیاردی

در واقع اگر پرسپولیس ایران بتواند از مرحله گروهی صعود کند، علاوه بر دریافت پاداش از AFC، جریمه 10 درصدی هم مورد بخشش قرار خواهد گرفت و همچنین پرسپولیس شانس کسب درآمد بالاتر را نیز بدست می آورد. پرسپولیس با برد در مرحله یک هشتم نهایی 150 هزار دلار پاداش و 60 هزار دلار کمک هزینه دریافت می کند که واقعا عدد جذابی است. در مجموع صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 33 میلیارد برای بازیکنان و 13 میلیارد برای باشگاه پاداش خواهد داشت.

 

اقدام ناگهانی باشگاه پرسپولیس در آستانه بازی با النصر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *