افشاگری رضا جاودانی از قطع همکاری با صداوسیما

یکی از شخصیت های دوست داشتنی و کاربلد تلویزیون صدا و سیمای جمهوری اسلامی قطعا رضا جاودانی است. جاودانی در یک زمانی خاطرات خوشی را با مردان آهنین و شب های فوتبال با لیگ قهرمانان اروپا به همراه عادل فردوسی پور برای ما ساخته بودند. اما دیروز این مجری برای همیشه از صدا و سیمای جمهوری اسلامی خداحافظی کرد. در ادامه سایت ورزشی با افشاگری رضا جاودانی از قطع همکاری با صداوسیما همراه ما باشد.

 

افشاگری رضا جاودانی از قطع همکاری با صداوسیما

به گزارش سایت ورزشی ، رضا جاودانی مجری تلویزیون نسبت به قطع ارتباطش با سازمان صدا و سیما گفت: بیشتر علاقه دارم در این شرایط فعلی با صدا و سیما همکاری نکنم. جاودانی مجری و گزارشگر ورزشی تلویزیون ایران نسبت به قطع همکاری خودش با شبکه سوم سیما و به طور کلی با تلویزیون جمهوری اسلامی اعلام نمود. او فعلا قصد ندارد به دلیل شرایط مردم با این سازمان کار کند. رضا در ادامه بیان داشت: بیشتر به دلایل شخصی مایل به همکاری با صدا و سیما نیستم. در شرایط فعلی یک انسان نمی تواند نسبت به وضعیت زندگی هموطنان خودش بی تفاوت باشد. اوضاع اقتصادی مردم اصلا جالب نیست و در این شرایط واقعا علاقه ای برای تماشای برنامه های ما وجود ندارد.

آقا رضا جاودانی نسبت به تصمیم کناره گیری اش از تلویزیون گفت: مدیران و مسئولان این امر به بنده لطف داشتند. و علاقه مند بودند که دوباره به قاب تلویزیون بازگردم. اما بنده ترجیح می دهم دیگر این همکاری ادامه پیدا نکند. رضا جاودانی مجری و گزارشگر قدیمی ورزش ایران بود. که تقریبا از سال 1376 با برنامه جنگ ورزش شروع کرد. و عدم حضورش در چند روز گذشته در گزارش های ورزشی توجه مردم را نسبت به خود جلب کرد. همچنین ایشان به عنوان مجری برنامه مردان آهنین در ایام عید نوروز حضور داشتند. که یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیون بوده است.

mohamadnd
23 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *