حمید سجادی عضو شورای عالی ورزش شد

حمید سجادی عضو شورای عالی ورزش شد، رئیسی رئیس‌جمهور در اقدامی مهم در راستای تقویت عرصه ورزش و تربیت بدنی کشور، سید حمید سجادی را به سمت عضو محترم شورای عالی ورزش منصوب کرد. این انتصاب که بر تعهد دولت به پیشبرد ورزش در ایران تاکید دارد، مطابق بند (18) بند (ب) ماده (5) قانون اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان است. این فرمان که در 31 مرداد 1402 صادر شد، راه را برای سجادی هموار می کند تا تخصص گسترده خود را در ارتقای فعالیت های ورزشی در سراسر کشور سهیم کند.

حمید سجادی عضو شورای عالی ورزش شد
حمید سجادی عضو شورای عالی ورزش شد

حمید سجادی عضو شورای عالی ورزش شد

انتخاب سجادی

انتخاب سجادی برای این نقش محوری، گواهی بر شهرت و موفقیت های او در عرصه ورزش و جوانان است. سجادی، وزیر سابق ورزش و جوانان، انبوهی از تجربیات و بینش ها را به روی میز آورد. این انتصاب که از طریق خبرگزاری مهر اعلام شد، بر تعهد رئیس جمهور برای پرورش استعدادهای ورزشی و تشویق مردم به فعالیت های بدنی تاکید دارد.

شورای عالی ورزش ایران

شورای عالی ورزش که به خاطر نقش حیاتی خود در شکل‌دهی به سیاست‌های ورزش و تربیت بدنی شهرت دارد، از شمول سجادی بهره‌مند خواهد بود. این شورا که مسئولیت تدوین دستورالعمل های راهبردی برای توسعه و هماهنگی ورزش را بر عهده دارد، قرار است از زیرکی ثابت شده سجادی استفاده کند. دستاوردها و مشارکت‌های او در بخش ورزش تا کنون نشان می‌دهد که او به خوبی حاضر است. تا مشاوره‌های ارزشمندی در مورد مسائل مهمی مانند بهبود زیرساخت‌ها، ارتقای مشارکت در ورزش‌های همگانی، و رفع موانعی که مانع پیشرفت ورزش کشور می‌شود، ارائه دهد.

حمید سجادی
حمید سجادی

بیانیه رئیسی

بیانیه رئیسی رئیس جمهور اهمیت اتکای شورا به بصیرت متخصصان باتجربه، پیشکسوتان ممتاز و علاقمندان ورزش فداکار از گوشه و کنار کشور را مورد تاکید قرار داد. علاوه بر این، دولت قصد دارد از قدرت جمعی تحقیقات علمی در زمینه تربیت بدنی برای طراحی استراتژی‌های موثر برای رسیدگی به چالش‌های کلیدی و تقویت رشد ورزش استفاده کند. انتصاب سجادی کاملاً با این دیدگاه همسو است.

ماموریت حمید سجادی

مأموریت سجادی در شورای عالی ورزش طیف وسیعی از مسئولیت ها را در بر می گیرد. به عنوان یک حرفه ای باتجربه با سابقه قابل توجه، انتظار می رود که او در مورد مسائل حیاتی که مربوط به تکامل ورزش در داخل کشور است، راهنمایی کند. تخصص او بدون شک به تدوین راهبردهای جامعی کمک می کند که نه تنها جایگاه ورزش را ارتقاء می بخشد. بلکه جوانان را به سمت سبک زندگی سالم و فعال ترغیب می کند.

گام های وی

در حالی که سجادی مسئولیت جدید خود را در شورای عالی ورزش بر عهده می گیرد. همه نگاه ها به گام هایی است که با هدایت او برداشته می شود. ملت مشتاقانه منتظر اجرای اقدامات نوآورانه ای است. که آینده ورزش را شکل می دهد و جامعه ای قوی تر و سالم تر را تقویت می کند. در تلاش برای تعالی ملی در ورزش، انتصاب سجادی به عنوان چراغ امید و پیشرفت است. و عصر جدیدی از دستاوردهای ورزشی و رفاه کامل را برای همه شهروندان آغاز می کند.

حمید سجادی
حمید سجادی

نتیجه

در حالی که چرخ های زمان به چرخش ادامه می دهند. ایرانی ها با چشم انتظاری منتظر تاثیر مثبت انتصاب سجادی بر چشم انداز ورزش کشور هستند. عضو تازه منصوب شده شورای عالی ورزش با انبوهی از تجربه، فداکاری و تعهد به تعالی، حاضر است. تا سهم قابل توجهی در دستیابی به شکوه و نشاط ورزشی برای ایران داشت.

Hesam
23 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *