بازگشت رایلی فاستر به میادین پس از تصادف وحشتناک

دروازه‌بان کانادایی به فوتبال برگشت. در این پست از ورزشی، ماجرای بازگشت رایلی فاستر به میادین پس از تصادف وحشتناک را می‌خوانید. پزشکان گفتند که او دیگر هرگز فوتبال بازی نخواهد کرد.

بازگشت رایلی فاستر به میادین پس از تصادف وحشتناک

رایلی فاستر ، بازیکن تیم ولینگتون فینیکس ، در سال 2021 در حالی که در تعطیلات خود در فنلاند بود، درگیر یک تصادف تقریباً مرگبار شد. رایلی روی صندلی عقب بود و راننده خودرو کنترل خود را از دست داد و چپ کرد.

بازیکن وقت لیورپول به دلیل خرابی کمربند ایمنی از شیشه جلوی اتومبیل به بیرون پرتاب شد.

اشعه ایکس هفت شکستگی گردن را نشان داد. او باید تحت عمل جراحی اضطراری قرار می‌گرفت. او ماه ها را بدون هیچ گونه تحرکی گذراند. حتی مجبور بود برای حمایت از گردن و ستون فقرات خود کمکی بر تن کند.

او به CTV News گفت: “یادم نیست چه اتفاقی افتاد. دچار خاموشی موقت شدم. فقط زمانی را به یاد دارم که کنترل خودرو را از دست دادیم. اما بقیه را نه.”

پزشکان فنلاندی و بعداً آنهایی که در انگلیس بودند، گفتند که او دیگر هرگز فوتبال بازی نخواهد کرد. انگار زنده بودن او یک معجزه است.

رایلی فاستر دوران نقاهت خود را در لیورپول گذراند. جایی که از حمایت باشگاه و هواداران زیادی برخوردار بود. اما مواقعی بود که حتی قدرت برخاستن از رختخواب را نداشت.

انگیزه او این بود که در هر بازی برای خوشامدگویی به هواداران برود. زیرا آنها همیشه نام او را فریاد می زدند.

بیشتر بخوانید:

پزشکان گفتند که او دیگر هرگز فوتبال بازی نخواهد کرد.
پزشکان گفتند که او دیگر هرگز فوتبال بازی نخواهد کرد.

بهبودی معجزه آسا

فاستر 25 ساله توانبخشی را در انگلیس آغاز کرد. اما زمانی که قراردادش با لیورپول به پایان رسید، به نیوزیلند مهاجرت کرد. در آنجا ولینگتون با او قرارداد امضا کرد. او در پایتخت این کشور به طور خاص برای تقویت ستون فقرات و گردن خود آموزش دید.

برخلاف همه شانس‌ها، او آمادگی جسمانی خود را به دست آورد. این کانادایی سرانجام در 15 اکتبر 2023 به زمین فوتبال در لیگ نیوزلند بازگشت. او در مجموع سه بازی در این ماه انجام داده است. آن هم پس از 731 روز درد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *