آیا تیلور سوئیفت باشگاه فوتبال می‌خرد؟

تیلور سوئیفت خواننده معروف آمریکایی که شهرت زیادی در دنیا دارد. و خبرهایی رسیده که او احتمالا قصد خرید باشگاه ناتس کانتی را دارد. اما خبرگزاری رسمی باشگاه به سرعت واکنش نشان داد و خبر را تکذیب کرد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید که آیا تیلور سوئیفت باشگاه فوتبال می‌خرد؟

آیا تیلور سوئیفت باشگاه فوتبال می‌خرد؟

به گزارش سایت ورزشی ، شایعاتی در چند روز قبل روزنامه ویکند اسپورت درباره خرید باشگاه ناتزکانتی توسط تیلور سوئیفت خوانده معروف آمریکایی منتشر شد. اما باشگاه مورد نظر مجبور شد واکنش نشان دهد. تیتر خبر روزنامه به این صورت بود که ” ستاره قدیمی ترین باشگاه فوتبال جهان را می خواهد؛ تیلور سوئیفت ناتس‌کانتی را می‌خرد!” اما هواداران سوئیفت ملقب به سوئیفتی ها از اینکه مالک باشگاه این خبر را سریعا تکذیب کرد بسیار نا امید و غمگین شدند. مالکان این باشگاه الکس و کریس ریدتز می باشند که در بیانه ای سرگرم کننده در توییتر با استفاده از عنوان خواننده زن معروف نوشتند:

آیا تیلور سوئیفت باشگاه فوتبال می‌خرد؟

«متأسفیم که سوئیفتی‌ها را در پایگاه هواداران خود ناامید می‌کنیم اما باید این داستان را از بین ببریم. مطمئناً بین ما و تیلور چیز بدی وجود ندارد اما خودش هم نمی‌تواند باور کند که ما دست از کنترل باشگاه برداریم. ما به عنوان قدردانی از علاقه او قبل از مسابقه فردا قطعه‌ای از آلبوم تازه منتشر شده او را در لیست پخش قرار می‌دهیم.» ظاهرا این خبر تنها شوخی بیش نبوده و فقط برای فان و سرگرمی بیان شده است. حساب توییتر باشگاه نیز برای سرگرم کردن هواداران و جذب دنبال کننده هواداران این خواننده، عکسی از سر تیلور سوئیف را بر روی بدن یکی از مالکان باشگاه قرار داده و با این مضمون منتشر کرد «نسخه سوئیفت». به نظر شما آیا تیلور نیز به این خبر در روزهای آینده واکنش نشان می دهد؟ باید ببینیم که چه اتفاقی می افتد.

mohamadnd
28 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *