لواندوفسکی با 49 گل زده چهل و نهمین گلزن بارسلونا شد

لواندوفسکی با 49 گل زده چهل و نهمین گلزن بارسلونا شد. روبرت لواندوفسکی با نمایشی خیره کننده از توانایی گلزنی. نام خود را بیشتر در کتاب های تاریخ باشگاه بارسلونا ثبت کرد. مهاجم پرکار لهستانی چهل و نهمین گل خود را برای این باشگاه به ثمر رساند و او را به 49مین گلزن برتر تاریخ غنی بارسلونا تبدیل کرد.

لواندوفسکی با 49 گل زده چهل و نهمین گلزن بارسلونا شد

آخرین شاهکار لواندوفسکی

لواندوفسکی با 49 گل زده چهل و نهمین گلزن بارسلونا شد
لواندوفسکی با 49 گل زده چهل و نهمین گلزن بارسلونا شد

در بازی لالیگا مقابل سلتاویگو رخ داد، جایی که او برای سومین بازی متوالی گلزنی کرد و تعداد گل های خود را به 11 گل در فصل جاری رساند.

لواندوفسکی با پیشی از بازیکنانی مانند داوید ویا. گلزنی هایش در تاریخچه بارسلونا حک شد. اکنون شانه به شانه یکی دیگر از چهره های افسانه ای، تیری آنری، ایستاد. هر دو بازیکن 49 گل برای باشگاه کاتالانی به ثمر رساند. نشان از تاثیر و سهم آنها در موفقیت تیم دارد.

صعود مهاجم لهستانی

در لیست گلزنان تاریخ بارسلونا با توانایی او در ارائه مداوم در زمین مشخص شد. مهارت لواندوفسکی در گلزنی نه تنها از نام های مطرحی مانند ویا پیشی گرفت، بلکه با میراث گلزنی تیری آنری. بازیکنی که اثری پاک نشدنی در باشگاه به جا گذاشت، برابری کرد.

شایان ذکر است، لواندوفسکی اکنون در رده 49 قرار دارد و درست پشت سر گری لینهکر که با 51 گل در رده چهل و هشتم قرار دارد. مهاجم لهستانی تعجب آور نیست که ببینیم او حتی بالاتر از این لیست صعود می کند و نام خود را در بین بزرگان بارسلونا حک می کند.

با این حال

لیونل مسی که رکورد باورنکردنی گلزنی او با 672 گل برای این باشگاه، نشان دهنده مهارت بی نظیر و طول عمر اوست. چهره برجسته در اجلاس گلزنان تمام دوران بارسلونا باقی ماند. در حالی که لواندوفسکی در حال صعود از نردبان است. رکورد مسی یادآور وظیفه بزرگی است . اوج جدول گلزنی بارسلونا را دارد.

در آخر

از آنجایی که روبرت لواندوفسکی همچنان در لالیگا موج می زند و سهم قابل توجهی در کمپین بارسلونا دارد، گلزنی های او تضمین می کند که او میراثی ماندگار در تاریخ باشگاه کاتالانی به جا می گذارد.

Hesam
19 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *