بدترین تیم تاریخ لالیگا مشخص شد

بدترین تیم تاریخ لالیگا مشخص شد.در یک چرخش تاریخی آلمریا رسما تبدیل به بدترین تیم تاریخ لالیگا شد و رکوردی را به نام خود ثبت کرد که هیچ تیم دیگری تاکنون به آن دست نیافته است. پس از 24 بازی در فصل جاری، آلمریا هنوز موفق به کسب یک پیروزی نشده است و رکورد دیرینه اسپورتینگ خیخون از فصل 98-1997 را شکست.

بدترین تیم تاریخ لالیگا مشخص شد

لحظه تعیین کننده در بازی اخیر آنها مقابل بیلبائو رخ داد

بدترین تیم تاریخ لالیگا مشخص شد
بدترین تیم تاریخ لالیگا مشخص شد

جایی که آلمریا موفق شد تساوی 0-0 را به دست آورد و چهارمین تساوی بدون گل خود در پنج بازی خانگی را رقم زد. آنها با این نتیجه رکورد بدنام اسپورتینگ خیخون را پشت سر گذاشتند و نام خود را در تاریخ لالیگا ثبت کردند.

سفر آلمریا

در فصل جاری با رکورد 0 برد، 7 تساوی و 17 باخت در 24 بازی اول، چیزی جز غم انگیز نبود. با وجود این، این تیم در فصل 98-1997 در همان مرحله که خیخون تنها با 13 امتیاز به لیگ دسته دوم سقوط کرد، یک امتیاز بیشتر از همتای اسپورتینگ خیخون کسب کرد.

بدبختی برای آلمریا

بدبختی برای آلمریا
بدبختی برای آلمریا

به همین جا ختم نمی شود. این تیم علاوه بر روند بدون برد خود در این فصل، یک رکورد تاسف بار دیگر را به دست آورد. با در نظر گرفتن فصل قبل، آنها اکنون با 27 بازی به رکورد بدترین بازی های متوالی بدون برد رسیده اند. این دستاورد مشکوک با لوانته مشترک است و لایه دیگری از ناامیدی را به تاریخ اخیر آلمریا اضافه می کند.

راه پیش رو برای آلمریا چالش برانگیز به نظر می رسد

زیرا آنها با وزن این رکوردهای بی سابقه دست و پنجه نرم می کنند. ناتوانی این تیم در کسب پیروزی در 24 بازی اول فصل، سوالاتی را در مورد استراتژی‌ها، عملکرد بازیکنان و وضعیت کلی باشگاه ایجاد می‌کند. هواداران و علاقه مندان به فوتبال به طور یکسان از نزدیک نظاره گر خواهند بود تا ببینند آیا آلمریا می تواند از این رکود تاریخی رهایی یابد و از شکست های بیشتر در ادامه فصل جلوگیری کند.

Hesam
13 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *