رودری با هم تیمی هایش شرط بست

رودری با هم تیمی هایش شرط بست. رودری ستاره ی تیم منچسترسیتی به تازگی مطرح شد که با هم تیمی هایش شرطی بسته است. این ستاره ی اسپانیایی به تازگی با توجه به عملکرد فوق العاده اش به یکی از برترین هافبک های حال حاضر جهان تبدیل شده. در حال حاضر او یکی از مهم ترین بازیکنان سیتی به شمار می آید و بار ها دیدیم که در نبود او پپ و تیمش به مشکل می خورند.

رودری با هم تیمی هایش شرط بست

رودری در من سیتی
رودری در من سیتی

نقش رودری در منچسترسیتی

رودری در سیتی نقش بسیار مهمی دارد و در نبود او این تیم به مشکل می خورد. او با مدیریتسرع بازی منچسترسیتی به یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان تیم پپ گواردیولا تبدیل شد. یکی دیگر از ویژگی‌های او گلزنی و شناخت چارچوب است.

گل های به یاد ماندنی

او با توجه به پستی که بازی می کند گل های زیادی برای سیتی به ثمر رساند و می رساند. اما در اشاره به به یاد ماندنی ترین گلش می توان به گلش در فینال پارسال چمپیونزلیگ مقابل اینتر اشاره کرد. اون گل توانست اولین چمپیونزلیگ را برای سیتی به ارمغان بیاورد. علاوه بر این گل رودری گل های مهم زیادی برای سیتی به ارمغان آورد.

 سوژه بین اعضای باشگاه

رودری، ستاره منچسترسیتی، با هم‌تیمی‌هایش شرطی جالب بست. با توجه به گلزنی های زیاد رودری در لباس این تیم این موضوع باعث خنده میان اعضای باشگاه شد. او طی مصاحبه ای از شرطی که با هم تیمی هایش بست سخن گفت.

شرط رودری با هم تیمی هایش

او طی مصاحبه ای شرطی که بست را فاش کرد: من با تک تک بازیکنان تیم شرط بسته‌ام که اگر بتوانم در این فصل ۱۰ گل بزنم، آنها باید یک بازی کامل را با پیراهن‌هایشان در شورت بازی کنند، حتی ادرسون. حالا این بحث جنجال زیادی در فضای مجازی به پا کرد و باعث سوژه میان هواداران شد.

رودری با هم تیمی هایش شرط بست
رودری با هم تیمی هایش شرط بست

نتیجه

هنوز تا پایان فصل زمان زیادی است و رودری تاکنون 4 گل به ثمر رسانده. او 6 گل دیگر باید بزند تا شرطی که بست را نبازد. با توجه به روندی که از خودش نشان داده می تواند با حفظ این روند 10 گل تا آخر فصل بزند. هیچ چیز مشخص نیست اما این موضوع می تواند دنبال کنندگان زیادی در پی خواهد داشت.

Hesam
7 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *