ژاوی آب پاکی را روی دست هواداران ریخت

ژاوی آب پاکی را روی دست هواداران ریخت. ژاوی هرناندز سرمربی باشگاه بارسلونا پیش از بازی امروز تیمش مقابل بارباسترو در کوپا دل ری در مصاحبه اش حرف های زیادی زد. تیم ژاوی که در حال حاضر در فرم آماده ای قرار ندارد می تواند با برد در این بازی آمار 3 برد متوالی را ثبت کند. اما در نشست خبری که قبل از بازی تیمش انجام شد او خبری بد مبنی بر نداشتن خرید را نیز به هواداران داد.

ژاوی آب پاکی را روی دست هواداران ریخت

ژاوی در بارسلونا
ژاوی در بارسلونا

دیدار فردا را چطور ارزیابی می‌کنید؟

“نکته مهم فردا این است که به حریفان خود احترام بگذاریم. اگر فکر می‌کنیم بازی ساده و آسان خواهد بود، اشتباه است. بارباسترو ویژگی‌های بسیار خوبی دارد. آنها یک تیم دسته 1 را حذف کردند، فردا در ورزشگاه جو فوق العاده‌ای وجود خواهد داشت. این اتفاق خواهد افتاد. یک اشتباه می‌تواند باعث حذف ما بشود.

مصاحبه ژاوی

هنگامی که در مورد گزینه های احتمالی ترکیب ، از وی سؤال شد ، ژاوی عدم حضور لامین یامال را به دلیل تعلیق روشن کرد. تمرکز وی بر استفاده از بازیکنان موجود به طور مؤثر باقی مانده است ، نشان می دهد که اینیگو مارتینز ، با بهبودی از آسیب دیدگی ، ممکن است برای چند دقیقه مشخص شود.

خرید در ژانویه

با توجه به وضعیت انتقال این تیم ، ژاوی در حالی که تأیید کرد وضعیت مالی باشگاه بسیار بد است، از خرید اخیر ویتور روک ابراز رضایت کرد. وی به تمایل به هافبک اضافی اشاره کرد اما محدودیت ها را تشخیص داد.

تمدید قرارداد کاپیتان

توجه به تجدید قرارداد کاپیتان برای ژاوی حائز اهمیت است. ژاوی از روبرتو عریف کرد و به او چهره مهمی مبنی بر جوهر بارسلونا داد. وی امیدهای خود را برای روبرتو برای گسترش دوره تصدی خود در این باشگاه منتقل کرد.

گوندوغان مهره ی تاثیر گذار بارسا

ژاوی با تأکید بر اهمیت ایلکای گوندوگان ، بر سهم منحصر به فرد خود تأکید کرد و از عملکردهای تأثیرگذار اخیر ستاره اش قدردانی کرد. رفتار مثبت گوندوگان و نقش تعیین کننده در شکل دادن به شخصیت تیم برجسته شد.

امید به ادامه ی فصل

با نگاهی به باقیمانده فصل ، ژاوی در حالی که تأکید می کند نیاز تیم به بهبود و تمرکز خود ، خوش بینی را بیان می کند. وی بر اهمیت تکرار عملکردهای محکم در برابر مخالفان قوی مانند اتلتیکو و پورتو تأکید کرد.

ژاوی آب پاکی را روی دست هواداران ریخت
ژاوی آب پاکی را روی دست هواداران ریخت

چمن بد استادیوم

در مورد وضعیت چمن استادیوم بارباسترو ، ژاوی نگرانی های خود را تصدیق کرد اما بر مسئولیت این تیم برای سازگاری بدون بهانه تأکید کرد. وی تأکید کرد که صرف نظر از عوامل خارجی ، نیاز به یک رویکرد پرخاشگرانه را تأکید کرد.

نتیجه

بارسلونا ، تحت هدایت ژاوی ، به نظر می رسد برای برخوردی سخت مقابل بارباسترو آماده است. آن ها در این بازی می توانند به فرم ایده آل خود برگردند و فشار را از روی خود و تیمشان بردارند.

Hesam
7 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *