دردسر جدید رم بعد از سردار: بند فراموش‌شده!‏

بند آزادسازی قرارداد پائولو دیبالا با آس رم تا چند ساعت آینده فعال خواهد شد. این باعث نگرانی شدید مورینیو و تیمش شده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. دردسر جدید رم بعد از سردار: بند فراموش‌شده!‏

 

دردسر جدید رم بعد از سردار: بند فراموش‌شده!‏

به گزارش سایت ورزشی، بر اساس گزارش گاتزتا دلو اسپورت به نظر رسید که بند قرارداد پائولو دیبالا توسط مدیران رم فراموش شد. بند آزادسازی او که تا چند ساعت دیگر فعال می شود. و حالا مدیران این تیم را شدیدا ترسانده است. این بند آزادسازی یک بند ویژه است و بر مبنای آن دیبالا می تواند به باشگاه های خارج از ایتالیا برود. با شروع سال 2024 میلادی این بند فعال می شود و رم از این می ترسد که پیشنهاد وسوسه انگیز باعث جدایی ستاره آرژانتینی تیمش شود. مبلغ درج شده در مقابل این بند در قرارداد پائولو دیبالا 13 میلیون یورو است. و در نتیجه یک باشگاه غیر ایتالیایی می تواند با پرداخت این مبلغ به رم او را به خدمت بگیرد.

دردسر جدید رم بعد از سردار: بند فراموش‌شده!‏

گزارش نشریه گاتزتا دلو اسپورت حکایت از این دارد که رم به شدت تلاش دارد تا چند ساعت بعد با دیبالا توافق کند. تا قرارداد ایشان تعییر یابد و نگرانی بابت این بند آزادسازی ویژه برطرف شود. دیبالا در طول فصل یکی از محبوب ترین بازیکنان مورینیو بوده که قطعا سرمربی پرتغالی حالا نگران وضعیت ستاره تیمش است. البته هنوز مشخص نیست. که آیا سردار آزمون و دیگر مهاجم رم برای شرکت در جام ملت های آسیا تیم را ترک کرده اند. و به اردوی تیم ملی محلق خواهند شد یا خیر. در صورت جدایی سردار از جالوروسی برای حضور در جام ملت ها، مورینیو قبل از این به دیبالا متکی است. کابوس بزرگی برای سرمربی رم می باشد که او را از دست دهد.

mohamadnd
2 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *