استوری مشترک ستاره‌های سپاهان (عکس)

ستاره های تیم فوتبال سپاهان در یک استوری مشترک به تصمیم داور مسابقه با شمس آذر قزوین اعتراض کردند. این تصمیم باعث شد تا سپاهان در بازی پایانی نیم فصل اول لیگ برتر با نتیجه 1-0 شکست بخورد و قهرمانی نیم فصل را از دست دهد. در ادامه سایت ورزشی با استوری مشترک ستاره‌های سپاهان همراه شوید.

 

استوری مشترک ستاره‌های سپاهان (عکس)

به گزارش سایت ورزشی، بازیکنان سپاهان با انتشار صحنه مرتبط با گل رضا اسدی به حاشیه های پیرامون این باشگاه واکنش نشان دادند. ستاره های تیم فوتبال طلایی پوشان اصفهانی در استوری مشترک به تصمیم داور بازی با شمس آذر اعتراض نمودند. در این استوری بازیکنان سپاهان صحنه گل تساوی رضا اسدی را که توسط کمک داور آفساید گرفته شد. استوری کرده اند. آنها اعتقاد دارند که این گل آفساید نبوده و باید توسط داور اعلام گل می شد. این استوری مشترک واکنش زیادی را در فضای مجازی به همراه داشت. برخی از هواداران طلایی پوشان اصفهان نیز از اینکه داور مسابقه یک تصمیم جنجالی گرفت، اعتراضاتی داشتند. آنها اعتقاد دارند که قهرمانی از تیمشان گرفته شد.

مدیرعامل سپاهان: مورایس می‌خواهد از ایران برود!

استوری مشترک ستاره‌های سپاهان (عکس)

بازیکنان سپاهان در این استوری نوشته‌اند: “خسته شدیم از این همه بی‌عدالتی. حق ما قهرمانی بود، اما این حق را از ما گرفتند.”  این شکست در حالی رقم خورد که سپاهانی‌ها معتقدند تصمیمات داوری در این مسابقه علیه آنها بوده و در امتداد حواشی ماه‌های اخیر در پیرامون این تیم. اما صحنه مشترکی که بازیکنان سپاهان اقدام به انتشار استوری درباره آن کرده‌اند. صحنه فریز شده قبل از گل تساوی رضا اسدی در مقابل تیم شمس آذر بود که اعتقاد داشتند گل آنها صحیح بود. به طور غلط مردود اعلام شد.البته به شدت از شرایط این روزهای پیرامون تیم‌شان گلایه دارند. به نظر شما آیا این صحنه و گل اسدی صحیح بود و داور اشتباه کرده است؟ لطفا نظرات تان را در کامنت ها درج نمایید.

mohamadnd
2 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *