جنجال جدید رونالدینیو

رونالدینیهو ستاره اسبق تیم ملی برزیل که زندگی شخصی اش با حاشیه های زیادی همراه شده بود. یکبار دیگر به دلیل اقدامات جنجالی مورد توجه رسانه های مختلف قرار گرفته است. در ادامه سایت ورزشی با جنجال جدید رونالدینیو همراه ما باشید.

 

جنجال جدید رونالدینیو

به گزارش سایت ورزشی ، رونالدینیو گائوچو ستاره تکنیکی و سابق فوتبال برزیل و تیم باشگاه بارسلونا با خودداری کردن از حضور در دادگاه رسیدگی کننده به پرونده کلاهبرداری های رمز ارز از طریق شرکت های هرمی جنجال آفرید. دو سال قبل این بازیکن قدیمی فوتبال به دلیل فعالیت و شرکت در مجموعه های هرمی و کلاهبرداری رمز ارز متهم شد. در آن زمان اعلام کرد که به محض مطلع شدن از فعالیت هرمی از آن خارج شد. با این حال فرآیند قضایی رسیدگی به این پرونده همچنان ادامه دارد. به همین منظور قرار بود که روز سه شنبه رونالدینیو کائوچو در دادگاه حاضر شود. باید درباره فعالیت های شرکت هرمی به دادگاه و قاضی توضیح دهد. اما بدون ارائه دلیل موجه از حضور در دادگاه خودداری کرد.

با واکنش به تصمیم رونالدینیو، قاضی پرونده نیز فرصت جدیدی به ستاره اسبق تیم ملی برزیل داد تا روز پنج شنبه در دادگاه حاضر شود و به او هشدار داد که در صورت غیبت مجدد به پلیس دستور می دهد تا او را با اعمال زور به برازیلیا پایتخت برزیل ببرد.

جنجال جدید رونالدینیو

جنجال‌های قبلی رونالدینیو

رونالدینیو در سال 2007 به همراه روبینیو در برزیل جشن بزرگی با اعضای تیم ملی برپا نمود. مهمانی از روز پنج شنبه تا جمعه طول کشید و ویدیوهای جنجالی از این فوتبالیست با مهمانان وحشی منتشر شد. به گفته وزارت کشور ، دادستان پاراگوئه سال 2020 دستور بازدداشت رونالدینیو را به دلیل ورود به اسناد قلابی به آسونسیون صادر نمود. او از پاسپورت جعلی استفاده نمود و البته آزاد شد. هرچند پرونده با دستگیری دو زن به اتمام رسید. حتی زمانی برای فلامنگو بازی انجام می داد و تونلی که مستقیما خانه اش را به یکی از شناخته ترین کلوپ های شبانه برزیل متصل می کرد. اوپیوم و پاچا کلوپ های مورد علاقه اش در شهر بارسلونا بوده اند.

mohamadnd
23 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *