خشم رونالدو از تشویق مسی | هواداران الاتفاق رونالدو را تحریک کردند

در جریان مسابقه‌ی پرجنجال الاتفاق و النصر، هواداران الاتفاق برای تحریک رونالدو شعارهای مسی مسی سر دادند. خشم رونالدو از تشویق مسی، تیتر اول خبرها است.

هواداران الاتفاق، به دنبال آزار و اذیت رونالدو

هواداران تیم الاتفاق عربستان، با تشویق لیونل مسی در بازی النصر و الاتفاق سعی کردند کریستیانو رونالدو را تحریک کنند. رونالدو هم نسبت به این مسئله واکنش نشان داد.

به گزارش “ورزشی”، لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی، دیشب در شهر پاریس هشتمین توپ طلای خود را کسب کرد. در طول دوران ورزشی مسی و رونالدو در اروپا، به ویژه زمانی که هر دو در لالیگا و در تیم‌های بارسلونا و رئال مادرید مشغول بودند، مقایسه و رقابت شدید بین توانایی‌ها و افتخارات این دو بازیکن وجود داشت. اگر این توپ طلا، آخرین توپ طلای مسی و پایان توپ طلا برای هر دو باشد، مسی با نتیجه 8 بر 5 بر رقیب دیرینه خود پیروز شده است. 8 توپ طلا رکوردی است که شاید هیچکس، هرگز به آن نرسد.

بیشتر بخوانید: شایعات پیوستن کوین دی بروینه به النصر عربستان چقدر جدی است؟

او قبل از یک پرتاب اوت که در نزدیکی هواداران الاتفاق بود، با حرکات دست و لب به آنها گفت ساکت باشید
او قبل از یک پرتاب اوت که در نزدیکی هواداران الاتفاق بود، با حرکات دست و لب به آنها گفت ساکت باشید

خشم رونالدو از تشویق مسی

هواداران تیم الاتفاق در بازی خارج از خانه امشب تیمشان برابر النصر در جام حذفی، از همین موضوع برای تحریک روان رونالدو سوء استفاده کردند. آنها یک صدا شعار می‌دادند: “مسی، مسی!” رونالدو هم آخر نتوانست برابر این فشار مقاومت کند. او قبل از یک پرتاب اوت که در نزدیکی هواداران الاتفاق بود، با حرکات دست و لب به آنها گفت ساکت باشیدو سپس چند بار با عصبانیت و با حالتی تهدیدآمیز به سمت آنها دست تکان می‌داد. به نظر می‌رسید که او نسبت به این موضوع بی‌تفاوت نیست. احتمالاً عقب ماندن از رقیب اصلی دوران حرفه‌ای‌اش برای او دیوانه‌کننده است. هرچند تیم او در نهایت علی رغم، حاشیه‌ها، میهمانش را در وقت‌های اضافی و با گل سادیو مانه شکست دهد. در نهایت خشم رونالدو از هواداران موجب شکست این تیم برابر الاتفاق نشد.

بیشتر بخوانید: عربستان آماده میزبانی جام جهانی 2034 | استرالیا از میزبانی انصراف داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *