رونالدو بهترین گلزن تاریخ پیرمردهای فوتبال!

رونالدو بهترین گلزن تاریخ پیرمردهای فوتبال!، کریستیانو رونالدو، اسطوره پرتغالی و ستاره النصر عربستان همچنان به سرپیچی از محدودیت های سنی ادامه می دهد و خود را به عنوان بهترین گلزن تاریخ فوتبالیست های بزرگسال معرفی می کند. در 38 سالگی، دستاوردهای چشمگیر رونالدو در زمین نشانی از مهارت و علاقه پایدار او به بازی است.

رونالدو بهترین گلزن تاریخ پیرمردهای فوتبال!

سایت ورزشی

به گزارش “ورزشی”، رونالدو این فصل به طور مداوم نمایش های درخشانی از خود ارائه داده و در تورنمنت های مختلف این فصل مقابل حریف النصر و پرتغال گلزنی کرد. رونالدو علیرغم ورود به مراحل پایانی دوران حرفه ای خود، عنوان بهترین بازیکن لیگ عربستان در ماه های آگوست و سپتامبر را دریافت کرد.

قدرت رونالدو

قدرت رونالدو فراتر از ماه ها و لیگ های فردی است. سایت ترانسفر مارکت که به خاطر اعداد و ارقام فوتبالی، آمار و تجزیه و تحلیل ارزش بازار باشگاه ها و بازیکنان مشهور است، اخیرا از یک دستاورد تاریخی برای ستاره پرتغالی رونمایی کرد.

رونالدو بهترین گلزن تاریخ پیرمردهای فوتبال!
رونالدو بهترین گلزن تاریخ پیرمردهای فوتبال!

نگارش مقاله

تا لحظه نگارش این مقاله، رونالدو در تورنمنت های مختلف، چه با باشگاه های خود و چه در تیم ملی پرتغال، 365 گل بی نظیر به ثمر رساند که او را به بهترین گلزن تاریخ فوتبال برای بازیکنان بالای 30 سال تبدیل کرد. .

رده بندی پیرمردها

در رده دوم، زلاتان ابراهیموویچ ستاره بازنشسته سوئدی با 288 گل قرار دارد. ابراهیموویچ که به خاطر کاریزمای و توانایی گلزنی اش معروف است. پس از آن رابرت لواندوفسکی مهاجم بارسلونا قرار دارد که پس از به ثمر رساندن 254 گل از میلان بازنشسته شد.

لوا

جالب اینجاست که لواندوفسکی همچنان فعال است و به بازی خود ادامه می دهد، او این شانس را دارد که رکورد ابراهیموویچ را پشت سر بگذارد و به صدر جدولی که در حال حاضر در اختیار رونالدو است نزدیک تر شود.

لواندوفسکی
لواندوفسکی

مسی

در رده چهارم لیونل مسی، مهاجم افسانه ای آرژانتینی قرار دارد که اکنون برای اینترمیامی آمریکا بازی می کند. مسی پس از گذشتن از آستانه 30 سالگی، 245 گل به ثمر رساند. و جایگاه خود را به عنوان یکی از بزرگترین فوتبالیست های نسل خود تثبیت کرد.

لیونل مسی
لیونل مسی

سخن پایانی

همانطور که رونالدو یک پر دیگر به کلاه خود اضافه می کند، کتاب رکوردها را بازنویسی می کند و سن را به چالش می کشد. علاقه مندان به فوتبال در سراسر جهان مشتاقانه منتظرند تا ببینند بازیکن نمادین پرتغالی تا چه حد می تواند مرزهای این بازی زیبا را پیش ببرد.

Pooria
10 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *