رونالدو در راه جدایی از النصر

رونالدو در راه جدایی از النصر ، بعد از تساوی تیم النصر در مقابل الفیحا در هفته بیست و سوم لیگ عربستان اختلاف امتیاز تیم رونالدو با الاتحاد صدرنشین سه شد. ظاهرا حواشی زیادی گریبان گیر باشگاه النصر و کریس رونالدو شده است. در ادامه سایت با اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

آیا رونالدو از باشگاه النصر جدا می شود؟ ماجرا چیست؟

به گزارش سایت ورزشی ، بعد از تساوی الفیحا با النصر باعث خشم و عصبانیت کریس رونالدو شد. ظاهر این ستاره فوتبال دنیا با برافروختگی و ناراحتی زیاد به رختکن رفت. تلویزیون دبی الریاضیه فاس نمود که رونالدو به مسئولان باشگاه النصر اطلاع داد که با این روند باشگاه را ترک می کند. رونالدو گفت که النصر برای قهرمان شدن نیاز به تمرینات بهتری دارد. قطعا با این وضعیت از کورس قهرمانی عقب می افتد و کریس نمی خواهد جزو یک تیم بازنده باشد.

آیا رونالدو از باشگاه النصر جدا می شود؟

کریستیانو رونالدو از ابتدای سال 2023 در تیم النصر عربستان قرار گرفت و به صدر اخبار دنیا تبدیل شده است. کریس در این باشگاه گل های زیادی نیز به ثمر رساند. حالا با تساوی در مسابقه با الفیحا این بازیکن پرتغالی تهدید به رفتن کرده است. انتقادات نسبت به رودی گارسیا سرمربی النصر زیاد شده است و حالا به نظر می رسد کریس یکی از این منتقدین سرمربی باشد. النصر در این هفته نیز یک مسابقه حساس در مقابل الهلال رقیب دیرینه خودش دارد. آنها برای بازگشت به صدر جدول نیاز به برد دارند. اگر النصر بخواهد اختلاف امتیازات را جبران کند و به الاتحاد برسد باید در ادامه بازی های خودش را با پیروزی همراه کند.

کریس تهدید به جدایی از تیم کرد

نشریه دربی الریاضیه: کریس تهدید به جدایی از تیم کرد

بازیکن پرتغالی و سابق تیم رئال مادرید و منچستر یونایتد بعد از نتیجه مسابقه با الفیحا و تساوی نتوانست خودش را کنترل کند و چهره خمشگین خود را در لیگ عربستان نشان داد. حتی با بازیکنان حریف درگیری لفظی پیدا نمود. کریس شانس قهرمانی تیمش در لیگ عربستان بود که با این تساوی ظاهرا این شانس کمتر شد. رونالدو از عملکرد گارسیا در فوتبال النصر راضی نیست و در شب قبل گفت: به دلایل نارضایتی فنی تیم در فصل آینده آنجا را ترک خواهد کرد.

 

روزنامه الاقتصادیه: اختلافات در باشگاه النصر بخاطر گارسیا

این روزنامه عربستانی بر اساس منابع آگاه اطلاع داد که مدیران این باشگاه بر سر اخراج گارسیا اختلاف هایی دارند. برخی در باشگاه معتقد هستند که باید به گارسیا فرصت زیادی داده شود. گروه دیگری نیز تاکید نمودند سرمربی تیم امروز یا بعد از بازی با الهلال صرف از نتیجه باید اخراج شود.

اختلافات در باشگاه النصر بخاطر گارسیا

الشرق الاوسط: النصر به دنبال یک مربی بزرگ بین المللی

روزنامه الشرق الاوسط سعودی یک خبر مهمی را در شماره امروزش درج کرد و گفت گارسیا در آستانه جدا شدن از باشگاه النصر است. مدیران باشگاه قصد داشته ابتدا یک مربی بین المللی و نام بزرگ بیاورند و حتی دنبال روش هایی قانونی برای پایان دادن قرارداد گارسیا هستند. با توجه به تمایل النصر به انتخاب یک مربی بزرگ و حضور ستاره های بزرگی همانند رونالدو در باشگاه، بحث انتصاب دستیار گارسیا به عنوان مربی یک اقدام نامناسب است. روزنامه در ادامه نوشت: احتمال زیاد مدیر النصر مجبور به ادامه کار با گارسیا تا بازی دربی در مقابل الهلال عربستان خواهد بود.

النصر به دنبال یک مربی بزرگ بین المللی

روزنامه مارکا: گارسیا دیگر سرمربی النصر نیست

مارکا در اسپانیا نیز شماره امروز خود را به این موضوع اشاره کرد و مدعی شد گارسیا دیگر سرمربی النصر نیست. دلیل اصلی آن اختلاف با بازیکنان النصر می باشد. ظاهرا اختلاف ها در رختکن بالا گرفته است. گارسیا انتظارات باشگاه النصر را در زمین پیاده سازی نکرده است. دقیقا هفت روز مانده تا پایان لیگ عربستان باشگاه النصر سه امتیاز از الاتحاد کمتر دارد و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته و در نیمه نهایی جام حذفی نیز شکست خورد و حذف شده است.

گارسیا دیگر سرمربی النصر نیست

رونالدو در راه جدایی از النصر

کریس رونالدو با حضورش در تیم النصر امیدها را در قلب طرفداران باشگاه زنده کرد. اما با تساوی غیر منتظره باشگاه در مقابل الفیحا خشم شدید این بازیکن پرتغالی را در پی داشته است. رونالدو به مسئولان النصری خبر داد که با این وضعیت و ادامه بحران تساوی، باشگاه را در آینده ترک می کند.کریستیانو اظهار داشت که تیم به تمرینات زیادی احتیاج دارد. قطعا با این وضعیت از کورس قهرمانی عقب می افتیم و تیم ما بازنده فصل خواهد شد.

کریستیانو رونالدو بعد از جدایی و فسخ قرارداد در منچستریونایتد به عنوان یک بازیکن آزاد به شمار می رفت. او تصمیم گرفت با رقم قرارداد سنگین و تاریخی راهی لیگ عربستان و باشگاه النصر به مدت دو و نیم ساله شود. کریس جزو گران ترین انتقال تاریخی یک فوتبالیست به شمار می رود. در قرارداد کریس یک بند عجیب نیز وجود دارد و اینکه او می تواند در صورتی نیوکاسل سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را بدست آورد راهی این تیم شود. مالکیت باشگاه نیوکاسل را عربستانی ها برعهده دارند و احتمالا این تیم هم در سال های پیش رو به تیمی شبیه پاری سن ژرمن تبدیل می شود. نیوکاسل در فصل قبل رقابت های لیگ انگلیس نتیجه های خوبی بدست آورد و در جایگاه سوم جدول جزیره است. شانس نیوکاسل نیز برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برای فصل بعد زیاد است.

mohamadnd
12 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *