بلینگهام به لیورپول منتفی شد | لیورپول از خرید بلینگهام منصرف شد

لیورپول به دلیل هزینه ی زیاد، در تابستان امسال جود بلینگهام، هافبک بوروسیا دورتموند را دنبال نخواهد کرد. بنابراین انتقال بلینگهام به لیورپول منتفی شد.

چرا انتقال بلینگهام به لیورپول منتفی شد؟

این بازیکن 19 ساله به شدت با قرمزها لینک شده بود، اما هرگونه انتقال برای این ملی پوش انگلیسی ممکن است حداقل بیش از 100 میلیون پوند هزینه داشته باشد.

اندازه قرارداد در مقایسه با تغییرات مورد نیاز در لیورپول به این معنی است که آنها او را گزینه مناسبی نمی دانند.

قرمزها در رده هشتم لیگ برتر قرار دارند و 12 امتیاز با چهار تیم برتر فاصله دارند.

مشکلات آنها در این فصل باعث شده است که یورگن کلوپ، سرمربی تیم اعلام کند که در تابستان تغییراتی در باشگاه ایجاد خواهد شد و این بازیکن آلمانی بلینگهام را “استثنایی” توصیف کرده است.

کلوپ در ماه دسامبر در مورد بلینگهام پس از صحبت های این بازیکن گفت: “با همه قابلیت هایی که او دارد و توانایی هایی که می تواند بهبود بخشد، برای توصیف او می گویم کارهایی که او می تواند انجام دهد یادگیری آنها دشوار است. چیزهایی که او می تواند بهبود بخشد به راحتی برایش قابل یادگیری است.”

“بنابراین، بله، او واقعا بازیکن خوبی است. چه می توانم بگویم؟ دو یا سه سال است که او در دورتموند پیشرفت کرده است.”

بلینگهام که در سال 2020 در 17 سالگی از بیرمنگام سیتی به دورتموند رفت، در این فصل 37 بازی برای این باشگاه آلمانی انجام داده و 10 گل به ثمر رسانده و 6 پاس گل نیز به ثبت رسانده است.

دیگر اخبار نقل و انتقالات: طارمی در راه الهلال؛ رقابت مهدی با رونالدو

ورزشی: لیورپول به دلیل مشکلات مالی و هزینه های زیاد، از خرید بلینگهام انصراف داد.
ورزشی: لیورپول به دلیل مشکلات مالی و هزینه های زیاد، از خرید بلینگهام انصراف داد.

اولویت های لیورپول و بازیکنانی که از این تیم خواهند رفت

او همچنان توسط باشگاه آنفیلد تحسین می شود. اما تصور این است که تصمیم برای کناره گیری از هر حرکتی برای او بخاطر خود بازیکن نیست. بلکه بیشتر در مورد اولویت ها و میزان بازسازی مورد نیاز تیم در تابستان است.

روبرتو فیرمینو، مهاجم لیورپول، پس از اتمام قراردادش در پایان فصل، باشگاه را ترک خواهد کرد. قرارداد هافبک ها جیمز میلنر، نبی کیتا و الکس اوکسلید چمبرلین نیز در تابستان به پایان خواهد رسید.

کلوپ اخیراً گفت که بحث در مورد نقل و انتقالات در طول تعطیلات بین المللی انجام شده است و پیشرفت در مورد بلینگهام به مالکان لیورپول مربوط است. کس دیگری در این باره تصمیم نمی گیرد.

کلوپ قبل از تساوی 2-2 یکشنبه مقابل آرسنال گفت: “هر کاری که ما در سال آینده انجام دهیم هرگز از دیدگاه مردم و شما [رسانه ها] کافی نخواهد بود.”

او افزود: “اما بله، با استخدام هوشمندانه ما پیشرفت خواهیم کرد. قطعاً برنامه ما همین است.

پیشنهاد نویسنده: بازیکنان قرضی که کابوس باشگاه اصلی خود شدند| این بار نوبت ژائو کانسلو است؟

Pooria
12 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *