رونالدو با عرب‌ها شریک شد

کریس رونالدو بازیکن معروف النصر عربستان می باشد. که از ابتدای فصل قبل به عربستان آمد. تا برای این تیم توپ بزند. خبرهایی رسیده که کریستیانو قرارداد تجاری دیگری را در شهر ریاض امضاء نموده است. تا درآمدش در کشور عربستان همچنان افزایش داشته باشد. در ادامه سایت ورزشی با رونالدو با عرب‌ها شریک شد همراه شوید.

رونالدو با عرب‌ها شریک شد

رونالدو با عرب‌ها شریک شد

به گزارش سایت ورزشی ، رونالدو جزو ثروتمندترین و مشهورترین چهره های ورزشی دنیا به حساب می آید. که علاوه بر موفقیت در رشته ورزشی فوتبال توانسته در تجارت و بیزینس های شخصی خودش نیز موفق عمل نماید. رونالدو یک تاجر بزرگ است که در چند شاخه مختلف مشغول کار و فعالیت و کسب درآمد می باشد. رونالدو بازیکن معروف پرتغالی صاحب هتل های زنجیره ای در سرتاسر دنیا، فروشگاه های ورزشی، رستوران، کلینیک کاشت مو و … می باشد. و حالا کمپانی آب معدنی خودش را نیز افتتاح کرده است. رونالدو به دلیل ثروت زیادی که در فوتبال کسب نموده حالا به فکر سرمایه گذاری در بخش های دیگری نیز است. او حالا یکی از قدرتمندترین چهره های ورزشی جهان است.

رونالدو با عرب‌ها شریک شد

عربستان سعودی نیز یکی از کشورهای متمول و ثروتمند است. که در سال های اخیر کشور خود را آپدیت کرده و به دنبال کسب میزبانی جام جهانی می باشد. سعودی ها بازیکنان مطرح و بزرگ دنیا را به فوتبال کشورشان آوردند. حالا عربستانی ها با امضاء قرارداد تجاری با این بازیکن معروف باعث شدند. تا سود هنگفتی نصیب CR7 شود. در نمایشگاه بین المللی «موسم الریاض» که افراد معروف زیادی در آن شرکت می کنند. ظاهرا قرار است از آب معدنی برند Ursu که به رونالدو تعلق دارد استفاده شود. شب قبل نیز «ترکی آل‌شیخ» رئیس هیئت رفاهی عربستان قرارداد تجاری را با این اسطوره امضا کرد.

رونالدو با عرب‌ها شریک شد

رونالدو پس از امضای قرارداد گفت: «شراکت در موسم الریاض افتخار بزرگی برای من است.»

mohamadnd
28 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *