حضور رونالدو در ویدیوی تبلیغاتی تایسون فیوری و فرانسیس انگانو

کریستیانو رونالدو یکی از مشهورترین چهره ها در دنیا می باشد. که در صفحه اینستاگرامش نیز رکورد بی سابقه زده و جزو پربازدیدترین صفحات می باشد. رونالدو چند سالی است که در زمینه ویدیوهای تبلیغاتی فعالیت می کند. در جدیدترین مورد مبارزه بین تایسون فیوری افسانه ای و فرانسیس انگانو در تاریخ 28 اکتبر برگزار می شود. رونالدو در ویدیو تبلیغاتی این مبارزه بوکس شرکت خواهد کرد. در ادامه سایت ورزشی با حضور رونالدو در ویدیوی تبلیغاتی تایسون فیوری و فرانسیس انگانو همراه ما باشید.

حضور رونالدو در ویدیوی تبلیغاتی تایسون فیوری و فرانسیس انگانو

به گزارش سایت ورزشی ، تایسون فیوری در تاریخ 28 اکتبر در یک مسابقه جذاب و حماسی بوکس سنگین وزن در مقابل فرانسیس انگانو قرار می گیرد. به روزهای زمان مسابقه در حال نزدیک تر شدن هستیم. هیجان و جذابیت آن نیز در حال به اوج رسیدن است. طرفداران این دو شخص در رشته ورزشی بوکس بی صربانه منتظر هستند ببینید که انگانو که قبلا یکی از مبارزان MMA بوده است. حالا چطور در مقابل فیوری که از بهترین بوکسورهای تاریخ دنیا به شمار می رود مسابقه خواهد داد.

حضور  رونالدو در ویدیوی تبلیغاتی تایسون فیوری و فرانسیس انگانو

هیجان مبارزه بوکس دو قهرمان در حالی با انتشار آخرین ویدیوی تبلیغاتی این فایت بیشتر شد و ستاره فوتبالی نیز در آن ظاهر شد. کریس رونالدو بازیکن افسانه ای فوتبال دنیا نیز در این ویدیو تبلیغاتی حضور دارد. و درباره شانس پیروزی هرکدام از مبارزان را از این بازیکن فوتبال سوال می کنند. و او پاسخ می دهد: «سوال بعدی». بسیاری از هواداران و دنبال کننده های بوکس در جهان اعتقاد دارند که انگانو شانس بسیار کمتری در مقابل فیوری دارد. مخصوصا بعد از پخش ویدیوهایی از تمرین کردن او که تکنیک های ضعیف او را در بوکس نشان می دهد. مسابقه ای که بین انگانو و فیوری در عربستان سعودی برگزار خواهد شد. بعد از این مبارزه انتظار می رود که انگانو دوباره به MMA باز خواهد گشت و در لیگ مبارزان حرف ای (PFL) رقابت کند.

mohamadnd
6 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *