رژیم غذایی دیوانه وار ایلیا گولم هیولای بدنسازی

غول بدنسازی دنیا و یکی از رقیبان اصلی هادی چوپان قطعا ایلیا گولم بدنساز اهل جمهوری چک می باشد. وعده های غذایی عجیب و دیوانه وار ایلیا در روزهای اخیر منتشر شد. که با خوردن هفت وعده غذایی در طول روز جزو هیولاترین بدنساز جهان می باشد. در ادامه سایت ورزشی با رژیم غذایی دیوانه وار ایلیا گولم هیولای بدنسازی همراه ما باشید.

رژیم غذایی دیوانه وار ایلیا گولم هیولای بدنسازی

رژیم غذایی دیوانه وار ایلیا گولم هیولای بدنسازی

به گزارش سایت ورزشی ، ایلیا گولم یکی از هیولاترین بدنسازهای دنیا شناخته می شود و آنهم به دلیل وعده های غذایی زیاد در طول روز می باشد. بدنساز اهل جمهوری چک با وزن 158 کیلوگرم و قد 185 سانتی متر می باشد. آقای گولم ریش های ترسناک و پرپشت با بازوهای خالکوبی زده می باشد. گولم مرد بدنساز 35 ساله از دوران کودکی در باگاه محله خودش ورزش می کرد. او می خواست همانند قهرمانان دیگر نظیر آرنولد و سیلوستر استالونه هیکل قدرتمندی داشته باشد. این شخص با کمک مربی باشگاه و راهنمایی مجلات مسیر تبدیل به یکی از با ابهت ترین بدنسازهای دنیا را شروع کرد.

رژیم غذایی دیوانه وار ایلیا گولم هیولای بدنسازی

گولم درباره انگیزه های اولیه خودش در بدنسازی گفت: بنده از دوران کودکی به آرنولد و استالونه و رمبو علاقه زیادی داشتم و علاقه دارم که همانند آنها مشهور شوم و زمانی که از کنار مردم عبور می کنم ، آنها مرا یک هیولا ببینند. واقعا می خواهم همانند اسطوره های هالیوود قوی باشم.

 

وعده هایی غذایی گولم چگونه است؟

مجله سلامت رژیم غذایی غول بدنسازی دنیا را فاش نمود: وعده هایی که شامل هفت تا در طول روز می باشد. او کالری مورد نیاز برای فعالیت بدنی در باشگاه را از طریق غذا جمع می کند. ساعت 8 صبح 300 گرم جو دو سر را برای صبحانه اش آغاز می کند. سپس اولین ناهار خود را ساعت 11 شامل 108 تکه سوشی و مجموعا 1600 گرم برنج و 800 گرم ماهی آزاد میل می کند.

رژیم غذایی دیوانه وار ایلیا گولم هیولای بدنسازی

سپس ایلیا گولم نهار دوم خودش را ساعت 1:30 بعداظهر با 1300 گرم گوشت گاو و سپس کرپ و بستنی شروع می کند. وعده غذایی بعدی او نیز ساعت 3:40 دقیقه بعداظهر می باشد. یک کاسه ماکارانی تازه با برنج و زیتون می خورد. سپس 70 دقیقه بعد ماکارانی بیشتری میخورد و 300 گرم از آن را با 200 گرم پنیر میکس می کند. در ساعت 7:30 عصر نیز 1300 گرم گوشت گاو به همراه 700 گرم پنیر کوتاژ یا ریکوتا میل می فرمایند. ایلیا گولم در ساعت 9:15 با 14 پنکیک آغشته به شربت افرا شام خود را میل می کند.

mohamadnd
6 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *