شیطنت جدید رونالدو

شیطنت جدید رونالدو؛ خیانت به جورجینا! کریس رونالدو فوتبالیست معروف و همسر جورجینا رودریگز مدل آرژانتینی اسپانیایی که سالها زندگی خود را شروع کردند و فرزندان زیادی دارند. یک اینفلوئنسر مدعی شد که رونالدو با این خانم رابطه داشت. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

شیطنت های جدید کریس رونالدو و خیانت ها:

یک چهره معروف اینستاگرامی ونزوئلایی ادعا کرد که 1 سال پیش با کریس رونالدو کاپیتان تیم پرتغال در محل اقامت هتل سلسائوی اروپا با او رابطه داشت. رونالدو با عصبانیت شدید از ادعاهای مطرح شده در رسانه های پرتغال مبنی بر داشتن رابطه با یک اینفلوئنسر در هتل تیم ملی کشور خود را رد کرد. در نشریه سان ذکر شد ، یک بلاگر ونزوئلایی بنام جورجیلایا مدعی شد که بعد از اینکه فوق ستاره پرتغالی با هواداران عکس سلفی گرفت یک متن دعوت برایش در اتاق ارسال کرد. این خانم در ادامه گفت فکر کرد باید به اتاقش برود. که باید نزد کریس برود و همدیگر را بیشتر بشناسند. آنها حتی عکس های زیادتری باید بگیرند.

شیطنت جدید رونالدو

این ادعاها در نشریه پرتغالی کوریره دامانیا در شهر محل تولد کریستیانو نیز مطرح شد و سریعا توسط فوتبالیست 38 ساله رد شد. جورجیلایا مدعی شد که ارتباط 25 مارس قبل و زمانی که کاپیتان پرتغال با همراه تیمش در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر آمده شد، به وجود آمد. این خانم بیان داشت به اتاق 312 کشانده شد. این خانم ونزوئلایی مدعی شد که نه پول و نه شهرت را دوست ندارد و پیام های رونالدو و دوست صمیمی اش ژوزه سمدو را هم افشا نموده است. رونالدو فوتبالیست معروف دنیا این روزها در لیگ عربستان و باشگاه النصر حضور دارد.

 

شیطنت جدید رونالدو؛ خیانت به جورجینا!

شیطنت جدید رونالدو؛ خیانت به جورجینا!

شیطنت رونالدو حالا جزو نقل محافل و رسانه های پرتغالی شده است. البته جورجینا رودریگز در چند روز پیش حمایتش را از این بازیکن فوتبال نشان داد. در چند روز اخیر شایعات زیادی درباره رسوایی اخلاقی و خیانت کریس رونالدو در رسانه های مختلف دنیا مطرح شد. اما ستاره پرتغالی این اخبار را شایعه دانست و همه آنها را رد کرد. جورجینا رودریگس نیز در روزهای اخیر با حضورش در مسابقه النصر تمام تلاش و حمایت را از شوهرش انجام داد. به گزارش سایت ورزشی ، کریس در اینستاگرام خود عکس هایی از بازی را اشتراک گذاری کرد که در آن تمام اعضای خانواده او شامل آلانا مارتینا، دوقلوهای ایوا و متئو، و همچنین بلا اسمرالدا کوچک حضور داشتند.

شیطنت جدید رونالدو؛ خیانت به جورجینا!

حضور جورجینا در بازی النصر و حمایت از کریس رونالدو:

جورجینا رودریگس در یک مسابقه در ورزشگاه حضور داشت تا بازی النصر و کریس را از نزدیک مشاهده کند و شاهد کامبک شگفت انگیز بود. النصر توانست با دقیقه تلف شده 12 دقیقه ای البتین را با نتیجه 3-1 شکست دهد. مسابقه ای که رونالدو در آن موفق به گلزنی نشد و سهم زیادی در برد النصری ها نداشت.

شیطنت جدید رونالدو؛ خیانت به جورجینا!

این اتفاقات اخیر باعث شد تا بانو رودریگز از همسرش حمایت لازم را انجام دهد. این دومین بار است که شایعات درباره زندگی شخصی و اختلافات کریس و جورجی منتشر می شود. قبل از این و در اولین روزهای حضور رونالدو در کشور عربستان نیز شایعات مبنی بر اختلاف بین این دو شنیده شد. جدیدا نیز دو زن مدعی شدن که رونالدو با آنها ارتباط داشته است.اولین نفر دانیلا چاوز مدل شیلیایی بود. سپس نیز مدل ونزوئلایی اینکار را انجام داد. کریس رونالدو هر نوع اتهام و روابط جنسی با اشخاص دیگر را در زندگی اش رد نمود و گفت تمام اظهارات در این باره کذب است. فوق ستاره پرتغالی باشگاه النصر توسط سخنگوی خودش به مطبوعات پرتغالی گفت این اظهارات کاملا کذب است. نظر شما درباره شیطنت رونالدو چیست؟ آیا او به همسرش خیانت می کند؟ لطفا آن را کامنت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *