تیم بعدی رونالدو مشخص شد!

تیم بعدی رونالدو مشخص شد! ستاره پرتغالی فوتبال النصر عربستان عملکرد خوبی را در روزهای اخیر در تیمش نداشت. النصر احتمالا با این روند امسال قهرمان لیگ نخواهد شد و از جام حذفی نیز با کمال ناباوری حذف شده است. تمامی این موارد باعث شده تا شایعه جدایی کریس از النصر قوت بگیرد. در ادامه سایت با اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

احتمال جدایی کریس رونالدو از النصر و بازگشت به رئال مادرید:

بازیکن پرتغالی النصر عربستان در تابستان احتمالا از این تیم جدا شده و به رئال مادرید باز می گردد تا سفیر این باشگاه سشود. رونالدو بعد از سالها حضور درخشان در فوتبال اروپا مخصوصا در تیم های رئال مادرید و منچستر یونایتد در زمستان یک تصمیم جنجالی گرفت و به لیگ عربستان آمد. کریس با پوشیدن پیراهن النصر جزو گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال دنیا در 38 سالگی تبدیل شده است. روزنامه فوربس نوشت: کریس رونالدو در تابستان از النصر جدا خواهد شد. او اصلا از وضعیت تیم عربستنی راضی نیست و اصلا نتوانسته با فرهنگ زندگی در این کشور سازگار شود. او همچنین مشکل زبان عربی را نیز دارد. روزنامه در ادامه بیان داشت: فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال به رونالدو قول داد که او را سفیر باشگاه کند و به همین دلیل خواهان برگشتتنش به رئال مادرید و جدایی از النصر شده است.

تیم بعدی رونالدو مشخص شد!

رونالدو تهدید به جدایی کرده بود!

به نقل از دبی الریاضیه ، رونالدو تهدید به جدایی از تیم النصر کرد. رونالدو بعد از جدایی تیمش با الفیحا چهره عصبانی به خودش گرفت و چهره دیگرش را در فوتبال عربستان نشان داد و حتی با بازیکنان مقابل درگیری لفظی داشت. کریس شانس قهرمانی تیمش را در لیگ عربستان با مساوی الفیحا از دست داد. او اصلا از عملکرد فنی رودی گارسیا راضی نبود. شبکه دبی الریاضیه شب قبل فاش نمود که کریس از سطح فنی در النصر اصلا راضی نبود و تهدید به ترک این تیم را نمود.

تیم بعدی رونالدو مشخص شد!

تیم بعدی رونالدو

در حالی که هنوز چند ماه بیشتر از پیوستن رونالدو به تیم النصر عربستان باقی نگذشت که ظاهرا او قصد دارد دوباره به اروپا بازگردد. گارسیا سرمربی سابق النصر پیش بینی نمود که رونالدو دوباره به لیگ اروپا باز می گردد. رودی گارسیا سرمربی فرانسوی سابق النصر اذعان داشت رونالدو فوتبالش در لیگ عربستان تمام نمی شود و به اروپا باز می گردد.

تیم بعدی رونالدو

فوق ستاره پرتغالی بعد از جدایی از منچستر به عنوان بازیکن آزاد در نوامبر 2022 خود را در خاورمیانه می دید. کریس در آن دوران با چندین باشگاه انگلیسی و آمریکایی مذاکراتی انجام داد اما در نهایت به عنوان پرسودترین قرارداد به لیگ سعودی آمد. رونالدو برنده 5 توپ طلای فوتبال دنیا در آستانه 40 سالگی در عربستان توپ می زند. مربی فرانسوی اعتقاد دارد که او یکی از بزرگترین فوتبالیست های تاریخ است و دوران حرفه ای خودش را در النصر پایان نمی دهد و به اروپا باز می گردد.

تیم بعدی رونالدو

آیا رونالدو به لیگ MLS می رود؟

کریستیانو رونالدو در لیگ عربستان و باشگاه النصر به دوران پایانی فصل خودش نزدیک شده است. حتی چندین گل نیز در باشگاهش به ثمر رساند. حالا گمانه زنی هایی نیز مطرح شد که احتمال انتقال رونالدو به لیگ MLS وجود دارد. پیشنهادهایی از طرف دیوید بکهام در اینتر میامی نیز برای رونالدو به گوش می رسد. اتفاقی که اگر به وقوع بپیوندد دو شماره 7 قدیمی منچستر در کنارهم حضور خواهند داشت. اما احتمال دارد رونالدو حتی در اروپا حضور پیدا کند و همه را غافلگیر کند. به نظر شما تیم بعدی رونالدو کجاست؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

mohamadnd
27 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *