رابطه مهدی طارمی و آنا وکیلی حقیقت دارد؟

رابطه مهدی طارمی و آنا وکیلی حقیقت دارد؟  دنیای اینترنت و شبکه های اجتماعی پیشرفت زیادی پیدا کرده است. گسترش اینترنت بر زندگی انسان ها باعث شد تا افراد در کوتاه ترین زمان به شهرت برسند. مدلینگ ها و اینفلئونسرهای اینستاگرامی علاوه بر انتشار تصاویر و تفریحات لاکچری از این راه درآمد خوبی نیز بدست می آورند. قطعا یکی از چهره های جنجالی اینستاگرام آنا وکیلی است. در این مطلب از سایت ورزشی به بررسی ارتباط این خانم با مهدی طارمی فوتبالیست معروف ایرانی می پردازیم.

 

خواهران وکیلی چه کسانی هستند؟

وندی وکیلی و آنا وکیلی مدل های معروف اینستاگرامی هستند که باهمدیگر خواهر می باشند. آنها توانستند با اینستاگرام به شهرت زیادی دست پیدا کنند. مندی از مدل های معروف ایرانی است که در شبکه اجتماعی اینستا به شهرت زیادی دست یافته است. او از همان ابتدا فعالیت خودش را در زمینه ساخت محتوا و بلاگری شروع کرده است. آنا وکیلی نیز قبل از اینکه به عرصه مدلینگ قدم بگذارد، جزو مدل های مشهور بود. مندی مدتی درگیر حواشی بود که باعث شناخته شدن بیشتر در بین ایرانیان گشت.

خواهران وکیلی

بررسی روابط مندی وکیلی و مهدی طارمی چیست؟

مندی یکی از پرحاشیه ترین شخصیت های اینستاگرامی است. یکی از حواشی ارتباط او با فوتبالیست مشهور ایرانی مهدی طارمی بازیکن تیم ملی است. حوشی مربوط به یکی از سفرهای تیم ملی فوتبال به شهر دبی در سال 1397 بود. اردوی تیم ملی که برای انجام رقابت هایی انجام شد و با حاشیه هایی روبرو شد.

طارمی و رامین رضاییان در هتلی حضور داشتند که در آنجا خواهران وکیلی نیز حضور داشتند. با سکونت این دو بازیکن در این هتل عکس هایی از مندی و مهدی در یک مهمانی شبانه منتشر شد که ظاهرا این عکس توسط افراد درون مهمانی انتشار یافت. شایعات به سرعت در فضای مجازی پخش شد و عواقب زیادی برای مهدی طارمی داشت. مهدی بعد از انتشار این خبرا به سرعت تمامی آنها را رد نمود و البته ماجرا همینجا تمام نشد.

بررسی روابط مندی وکیلی و مهدی طارمی چیست؟

اعتراضات فراوانی نسبت به این موضوع شد و حتی پای فدراسیون فوتبال نیز به این موضوع باز شد. فدراسیون فوتبال ایران در این زمینه تحقیق و بررسی زیادی انجام داد. در نهایت نیز اعلام کرد که اخبار شایعه بود و پرونده مهدی طارمی با این خواهرها بسته شده است.

 

فعالیت خواهران وکیلی در اینستاگرام:

آنا و مندی هردو به صورت رسمی در اینستاگرام فعالیت رسمی دارند و به همین واسطه به شهرت زیادی دست پیدا کردند. اینستاگرام این روزها دنیای حرفه ای مدلینگ ها به حساب می آید. بیشتر فعالیت آنها در فضای اجتماعی مربوط به همین مورد است. آنها تصاویر و فیلم هایی از زندگی روزمره خود برای مخاطبین اشتراک می گذارند. آنها عکس های نامناسب زیادی از خودشان به اشتراک می گذارند و همی باعث بهتر دیده شدن صفحه شان شده است.

فعالیت خواهران وکیلی در اینستاگرام

رابطه مهدی طارمی و آنا وکیلی حقیقت دارد؟

یکی از حاشیه های جنجالی درباره این دو خواهر رابطه آنا و مندی وکیلی با دوتا از فوتبالیست های ایرانی یعنی مهدی طارمی و رامین رضاییان بوده است.ماجرا حدود چند سال پیش که جزو تیترهای داغ روزنامه ها و رسانه های اجتماعی تبدیل شده بود. سال 1397 خبرهایی در کانال های تلگرامی و سایت ها پخش شد که مهدی و رامین با دو خواهر معروف اینستاگرامی رابطه دارند. حتی برای اثبات ادعاها چندین عکس از آنها منتشر شد و ظاهرا آنها را کنار هم قرار می داد. مهدی و رامین رضاییان در یک شب در مکان خاص در مهمانی با حضور این دو خواهر حضور داشتند.

رابطه مهدی طارمی و آنا وکیلی حقیقت دارد؟

در آن زمان ها طارمی و رضاییان در تیم قطری بازی می کردند و برای چند روز عازم دبی شدند و در دبی عکس های آنها پخش شد. همان شب آنا با خواهرش در دبی در همان ساختمانی که دو فوتبالیست حضور داشتند، بودند. ساختمانی که مهمانی مختلط و بی بند و باری برگزار شده بود و آنها لایو گرفتند و چهره مهدی طارمی در این لایو مشخص شده است. حتی در آن زمان کمیته اخلاق نیز به این موضوع با بررسی تصاویر و شواهد پرداخت.

مهدی طارمی و آنا وکیلی

اگر این موضوع برای دو بازیکن ثابت می شد قطعا هردوی آنها از بازی های تیم ملی محروم می شدند. اما با بررسی های زیاد معلوم شد برخی افراد به احتمال زیاد قصد تخریب چهره بازیکن فوتبال ایران را داشتند. مهدی بعد از انتشار تصاویرش بسیار عصبانی و ناراحت شد و در یک مصاحبه اعلام کرد که هشتگ آفرین را باید به کسی داد که این شایعه را درست کرد. به نظر شما آیا رابطه طارمی و رضاییان با خواهران وکیلی واقعیت دارد؟ لطفا نظرات تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

mohamadnd
27 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *