یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا؛

یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا؛دور یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که موردانتظار زیادی بود. در 13 فوریه آغاز شد و نویدبخش رویارویی‌های هیجان‌انگیز و نبردهای شدید برای حضور در مرحله یک چهارم نهایی بود. مدافع عنوان قهرمانی منچسترسیتی مقابل اف سی کپنهاگ قرار گرفت. در حالی که آرسنال، دیگر امیدهای انگلیسی.پس از 14 سال به دنبال پیشرفت بود. در حالی که رقابت در حال گسترش است. بازیکنان ستاره ای مانند هری کین و جود بلینگهام به دنبال افتخار اروپا هستند و به علاقه مندان به فوتبال وعده منظره ای از مهارت و اراده را می دهند.

یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا؛

ستارگان انگلیسی خارج از کشور

یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا؛
یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا؛

هری کین و جود بلینگهام که در حال حاضر تجارت خود را در خارج از کشور به ترتیب برای بایرن مونیخ و رئال مادرید انجام می دهند. کانون توجهات تبدیل شده اند. کین که آگوست گذشته به بایرن پیوست، در فرم پرباری بوده و در 28 بازی 28 گل و 8 پاس گل به ثبت رساند. بلینگهام رئال مادرید علیرغم غیبت در یک بازی حساس به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا، در فصل اول با 20 گل و 8 پاس گل در 29 بازی. عملکردی برجسته داشت. هر دو بازیکن برای جاه طلبی تیم هایشان در لیگ قهرمانان بسیار مهم هستند.

پیگیری کفش طلایی ارلینگ هالند

پیگیری کفش طلایی ارلینگ هالند
پیگیری کفش طلایی ارلینگ هالند

ارلینگ هالند، بهترین گلزن فصل گذشته. بار دیگر در لیگ قهرمانان اروپا موج می زند. مهاجم نروژی در مرحله گروهی 5 گل به ثمر رساند و در حال حاضر با آنتوان گریزمان، آلوارو موراتا و راسموس هویلوند بهترین گلزن را در اختیار دارد. با خروج منچسترسیتی. هویلوند از رقابت خارج شد، اما چالش های هم تیمی های جولیان آلوارز و گابریل ژسوس از آرسنال. رقابت را سخت نگه می دارد. فیل فودن از سیتی و بوکایو ساکا از آرسنال نیز هر کدام با سه گل در رقابت هستند.

بازگشت بارسلونا

بازگشت بارسلونا
بازگشت بارسلونا

پس از سه سال غیبت، بارسلونا بازگشت پیروزمندانه به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا در مقابل ناپولی داشت. حضور بارسلونا بر هیجان آن افزوده است و هواداران مشتاقانه منتظر عملکرد آنها در این رقابت ها هستند. ناپولی، علیرغم اینکه قهرمان لیگ قهرمانان یا لیگ اروپا نشده است، چالش بزرگی را به وجود آورده است.

سایر تطابقات کلیدی

چندین مسابقه جذاب قرار است علاقه مندان به فوتبال را مجذوب خود کند. پاری سن ژرمن و رئال سوسیداد برای اولین بار به مصاف یکدیگر می روند، در حالی که اینترمیلان، نایب قهرمان فصل گذشته و صدرنشین سری آ، به مصاف اتلتیکو مادرید می رود. آیندهوون که در حال حاضر هدایت لیگ هلند را برعهده دارد، برای اولین بار از سال 2007 به بعد به مرحله یک چهارم نهایی صعود می کند و با بوروسیا دورتموند با جیدون سانچو در ترکیب خود روبرو می شود.

نتیجه

با آغاز مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا. هواداران فوتبال با درگیری‌های پر ستاره و رویارویی‌های پرمخاطب با استقبال مواجه می‌شوند. نبرد برای رسیدن به یک جایگاه مطلوب در مرحله یک چهارم نهایی نویدبخش درام. مهارت و لحظات فراموش نشدنی در صحنه فوتبال اروپا است. با ما همراه باشید زیرا سفر برای تعیین برترین باشگاه قاره از 13 فوریه تا 13 مارس ادامه دارد.

Hesam
14 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *