صالح حردانی از استقلال جدا شد

صالح حردانی بازیکن استقلال در این فصل لیگ برتر فراز و نشیب زیادی داشت و تلاش های زیادی کرد تا در هفته های پایانی در کورس قهرمانی قرار داشته باشند اما موفق نشدند. در ادامه سایت ورزشی با خبر صالح حردانی از استقلال جدا شد همراه ما باشید.

 

صالح حردانی از استقلال جدا شد

حردانی بازیکن استقلال در مسابقات دربی و لیگ برتر امسال چندان موفق ظاهر نشد. و با اینکه تلاش زیادی کرد تا در هفته های پایانی آبی ها در کورس قهرمانی بمانند. اما با شکست در دربی تقریبا ناک اوت شدند و امیدشان تنها قهرمانی در جام حذفی بود. اما با وجود برگشت در ثانیه های پایانی دربی فینال در وقت های اضافه، باز هم نتیجه را به رقیب سنتی خود واگذار کردند. تا در گرفتن دو جام بزرگ فصل ناکام باقی بمانند.

صالح حردانی از استقلال جدا شد

صالح حردانی مدافع آبی پوش استقلال در این زمینه یک پیغام اینستاگرامی را در صفحه شخصی خودش انتشار داد و ضمن عذرخواهی از هواداران باشگاه از حمایت های آنها در طول فصل تشکر کرده است. مدافع استقلال در قسمتی از پیامش با اشاره به این نکته گفت. «ما چه باشیم و چه نباشیم». از جدایی احتمالی خود نیز خبر داده است.

 

صالح بازیکن بدشانس استقلال در دو دربی اخیر

شاید صالح حردانی را باید بدشانس ترین بازیکن استقلال در دو دربی اخیر بدانیم. مدافع راست آبی ها اهل خوزستان در دقیقه 29 با ارسال دانیال اسماعیلی فر واکنش نشان داد. و با سر توپ توانست آن را دفع کند که از بخت بدش توپ به مهدی ترابی رسید. و شوت سرکش ستاره پرسپولیس گل اول دربی را رقم زد.

همچنین در دقیقه 50 دربی برگشت لیگ بیست و دوم نیز عیسی آل کثیر به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و سرتوپ زد. بعد از جا گذاشتن عارف غلامی توپ را شوت کرد. که با برخورد به صالح تبدیل به گل شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *