سامان تورانیان به استقلال پیوست

بازیکن جوان فصل قبل تیم مس کرمان قرارداد خود را با استقلالی ها در سازمان لیگ ثبت نموده است. سامان تورانیان قبلا با استقلال تهران به توافق دست یافت و بعد از دریافت رضایت نامه رسمی از باشگاه مس کرمان ، قرارداد خود را با آبی ها در سازمان لیگ ثبت کرد. در ادامه سایت ورزشی با مطلب “سامان تورانیان به استقلال پیوست” همراه ما باشید.

 

سامان تورانیان به استقلال پیوست

به گزارش سایت ورزشی ، سامان تورانیان قبل از این با تیم استقلال توافق نمود. دوشنبه بعد از دریافت رضایت نامه رسمی از باشگاه قبلی خودش مس کرمان قراداد جدید را با استقلال در سازمان لیگ ثبت کرد. بر اساس اعلام باشگاه آبی ها ، سامان تورانیان مدافع فصل گذشته تیم مس کرمان بعد از دریافت رضایت نامه به طور رسمی به تیم آبی های تهران خواهد پیوست و قرارداد خودش را با این باشگاه ثبت کرده است. سامان یک رکورد فوق العاده در کارنامه خودش دارد و بعد از احمد حسن زاده دومین بازیکنی است که مستقیم از مس به تیم ملی بزرگسال دعوت شده است. در ماه آبان 1401 وقتی کی روش لیست را منتشر کرد ، اسم این بازیکن نیز در بین بقیه بزرگسالان حضور داشت.

سامان تورانیان به استقلال پیوست

تورانیان در مقابل تیم نیکاراگوئه برای تیم ملی دقیقه هایی بازی کرد و نشان می داد که یک بازیکن آینده دار و فوق العاده است. این بازیکن 19 ساله جزو جوان ترین ملی پوشان تاریخ استان کرمان به حساب می آید که استقلال حالا به او نگاه ویژه دارد. در مس کرمان نیز در پست وینگر راست حضور داشته و پست تخصصی اش دفاع راست می باشد. سامان از جمله بازیکنانی است که در صعود مس به لیگ برتر نقش زیادی داشت و فصل قبل عملکرد درخشان او در لیگ برتر باعث شد تا زیر ذره بین جواد نکونام قرار بگیرد.

سامان تورانیان به استقلال پیوست

بیوگرافی سامان تورانیان:

سامان تورانیان متولد 21 آذر ماه 1380 در شهر کرمان است. که یک بازیکن فوتبال ایرانی که در پست دفاع راست برای تیم فوتبال آبی های لیگ برتر خلیج فارس و تیم ملی فوتبال امید ایران بازی می کند. او سابقه حضور در باشگاه مس کرمان را در کارنامه خودش دارد و در صعود این باشگاه به لیگ برتر نقش مستقیم داشت. سامان در تاریخ ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ با نظر و درخواست جواد نکونام به استقلال تهران پیوست. در آبان ۱۴۰۱ سامان تورانیان توسط کارلوس کیروش به تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران دعوت شد و و مقابل نیکاراگوئه دقایقی به میدان رفت. از جمله افتخارات این بازیکن می توانیم به نایب قهرمانی تورنمنت غرب آسیا در رده سنی زیر ۲۳ سال و قهرمانی لیگ 1 را با مس اشاره کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *