حجت کریمی: مشکلی برای تمدید قرارداد ساپینتو با استقلال وجود ندارد

بحث تمدید قرارداد ساپینتو با استقلال این روزها به دغدغه‌ی اصلی هواداران این باشگاه تبدیل شده است. حجت کریمی سرپرست استقلال طی مصاحبه‌ای گفت: فعلاً ساپینتو مایل است درباره تمدید قراردادش کمی بیشتر فکر کند. ما نیز ترجیح می‌دهیم به او احترام گذاشته و این فرصت را به او بدهیم.

تمدید قرارداد ساپینتو با استقلال

کریمی سرپرست مدیرعاملی استقلال صبح روز پنجشنبه هفته گذشته به امارات رفت تا پیرامون چند موضوع مرتبط به مسائل کلان باشگاه در خارج از مرزها رسیدگی کند.

او در این میان با مدیران باشگاه شباب الاهلی دیدار و در رابطه با جریمه دیرکرد حق انتقال مهدی قایدی به استقلال، گفت‌و‌گوهایی را ترتیب داد. این مذاکرات طبق ادعای کریمی موفقیت آمیز بوده و این باشگاه از دریافت این جریمه صرف‌نظر کرده‌اند.

به علاوه، کریمی طی این دیدار، درباره موضوع تمدید مهدی قایدی نیز مذاکراتی را با مدیران این باشگاه انجام داد. اما این باشگاه گفته‌است که باید در این رابطه بیشتر فکر کنند و استقلال باید منتظر نظر آنها بماند. اما شاید مهم‌ترین مسئله باشگاه استقلال که هواداران را نگران کرده، ماجرای تمدید با ریکاردو ساپینتو است.

کریمی در رابطه با شرایط این مذاکرات اظهار داشت: «طی دو روزی که در امارات بودم، در رابطه با مسائل مختلفی جلساتی برگزار کردیم. که البته یکی از مهمترین این مسائل، بحث تمدید قرارداد با سرمربی تیم‌مان بود».

کریمی افزود: «در این رابطه، با مدیر برنامه ساپینتو صحبت‌های مهمی داشتیم که قطعاً هواداران با شنیدن نتایج این مذاکرات خوشحال خواهند شد. اما در این ارتباط فعلاً مشکلی وجود دارد. آن هم دیگر از دست ما خارج است».

وی خاطرنشان کرد: «ما از هر نظر آماده و مهیای تمدید با آقای ساپینتو هستیم. مدیر برنامه‌های نقل و انتقالاتی ساپینتو هم در این زمینه همکاری‌های لازم را با ما انجام داده است. اما فعلاً شخص ساپینتو می‌خواهد در این باره بیشتر فکر کند که ما هم به تصمیمات او احترام می‌گذاریم و همچنان منتظر می‌مانیم».

ورزشی: ساپینتو فعلا درخواست کرده تا فرصت بیشتری برای فکر کردن به او بدهند
ورزشی: ساپینتو فعلا درخواست کرده تا فرصت بیشتری برای فکر کردن به او بدهند

حرفای مهم ساپینتو

ریکاردو ساپینتو در جدیدترین اظهاراتش پس از دیدار استقلال و مس رفسنجان با اشاره به موضوع تمدید با باشگاه، اعلام کرد «چرا باشگاه استقلال الان بحث تمدید قرارداد با من را مطرح کرده؟ من انتظار داشتم زمانی که با استقلال در سوپرجام قهرمان شدیم پیشنهاد تمدید قرارداد را دریافت می‌کردم».

اما با توجه به صحبت های چند روز پیش ساپینتو و حجت کریمی در هتل آزادی، مشکلی از بابت تمدید قرار وجود ندارد. و ساپینتو تنها منتظر دریافت ضمانت از سوی باشگاه برای خرید بازیکن و شرایط تمرینی تیم است.

علی ای حال، این جلسات طی روزهای آینده ادامه خواهد داشت و خبرهای آتی متعاقبا اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *