قرارداد ساپینتو تمدید می شود

ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی باشگاه استقلال در این فصل عملکرد چندان بدی نداشت اما با کمال بدشانسی نتوانست قهرمانی لیگ برتر را بدست آورد. صحبت هایی که در چند روز اخیر پیرامون او وجود داشت این است که آیا قرارداد ساپینتو تمدید می شود ؟ در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

تمدید قرارداد با ریکاردو ساپینتو به کجا رسید؟

بر اساس گفته های سرپرست مدیر عامل باشگاه، تمدید قرارداد با ساپینتو بسته شده است. و در یک جلسه پیرامون این موضوع صحبت هایی انجام شد. ما جزو اولین نفرات هستیم که پول را به حساب باشگاه واریز می کند تا بتوانیم مطالبات ساپینتو و بازیکنان را پرداخت کنیم. سرپرست مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه بیان داشت: تمدید قرارداد با ساپینتو به اتمام رسید و یک جام و یک قهرمانی در میان است.

قرارداد ساپینتو تمدید می شود

حجت کریمی سرپرست مدیر عامل استقلال گفت: برایمانمهم نبود که کدام تیم به فینال می رسد. حضور پرسپولیس قطعا باعث افزایش انگیزه تیم ما می شود. ما شناخت خوبی از مربی و بازیکنان خود داریم. بعد از اتفاقات دربی لیگ برتر نیز همه برای رویارویی دوباره و انتقام شکست ثانیه شماری می کردند. در ادامه کریمی درباره حضور داور خارجی گفت: ما حاضر هستیم تمام هزینه های حضور یک داور خارجی را در فینال پرداخت کنیم. یک جام و یک قهرمانی است. ما برای استفاده از داور خارجی در فینال دربی اصرار زیادی داریم. البته از کمیت و بی ارزشی داوران ایرانی نمی خواهیم خدای ناکرده اضافه کنیم. در چند ماه قبل اشتباهات داوری در لیگ برتر فوق العاده زیاد بود.

 

قرارداد ساپینتو تمدید می شود

پرسپولیسی ها در لیگ امسال اعتراضات زیادی نسبت به داوران و قضاوت داشتند. اما خیلی زود رفتارهای خود را در دربی و بقیه مسابقات فراموش می کنند. نمونه آن یحیی گل محمدی است که گفت اگر جای سرمربی استقلال بودم قطعا محرومیت پیدا می کردم. مدیر عامل موقت درباره استقلال و تمدید قرارداد با ساپینتو گفت: با ریکاردو جلسه ای برگزار نمودیم. قرارداد بسته شده و منتظر هستیم پول را به حساب باشگاه واریز نمایند. تا بتوانید مطالبات ایشان و بقیه بازیکنان را پرداخت نماییم. قرار است وکیل این سرمربی هفته بعدی برای نهایی کردن تمدید قرارداد به ایران بیاید. کریمی درباره بحث اسپانسری شریک اول گفت: با مسئولان این شرکت جلسه داشتیم و توفق کردیم بخش هایی از مطالبات استقلال امروز و فردا پرداخت گردد. برای پرداخت مطالبات باید اقدام کنیم.

قرارداد ساپینتو تمدید می شود

تنها شرط برای تمدید قرارداد ساپینتو با استقلال

ظاهرا حجت کریمی به این دلیل برای تمدید قرارداد دست نگه داشته به خاطر مصوبه هئیت مدیره است. ظاهرا هئیت مدیره تصویب نمود که در صورت قهرمانی استقلال در جام حذفی قرارداد با این سرمربی خارجی تمدید شود. در این صورت کریمی باید صبر کند تا بازی فینال جام حذفی به اتمام برسد. در باره تمدید یا عدم تمدید قرارداد مربی پرتغالی تصمیم گیری خواهد شد. برخی نیز می گویند ریکاردو متوجه این موضوع شده است. و شاید بعد از قهرمانی تیم در جام حذفی تصمیم به ترک استقلال بگیرد.

قرارداد ساپینتو تمدید می شود

روز تمدید قرارداد ساپینتو مشخص شد

روزی که قرار است سرمربی استقلال برای فصل آینده قراردادش تمدی شود، نیز تا حد زیادی مشخص شده است. البته حجت کریمی باین داشت بعد از پایان بازی نساجی ، وکیل ریکاردو به مدت 48 ساعت آینده وارد تهران می شود تا کارهای نهایی انجام گردد. خبرهایی رسیده که مسئولان باشگاه می خواهد کارهایی انجام دهند. تا سرمربی تیمشان با انگیزه زیادتری در فینال جام حذفی آماده شود. به همین دلیل در تدارک هستند تا قبل از برگزاری فینال جام حذفی در طی یک مراسم رسمی خبر تمدید قرارداد مرد پرتغالی را اعلام نمایند. احتمالا یکشنبه یا دوشنبه خبر تمدید قرارداد با ریکاردو ساپینتو توسط مسئولان استقلال اعلام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *