جانشین ساپینتو در استقلال اعلام شد

ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی باشگاه استقلال تهران ظاهرا به روزهای آخرش در تیم آبی ها رسیده است. خبرهایی ضد و نقیض از احتمال جایگزینی این سرمربی با مجیدی و جواد نکونام به بیرون درز کرده است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید تا با خبر “جانشین ساپینتو در استقلال اعلام شد” همراه ما باشید.

 

جانشین ساپینتو در استقلال اعلام شد

استقلال تهران در این فصل لیگ برتر با شکست در دربی احتمال ضعیفی دارد که جام لیگ برتر را بدست بیاورد. استقلال با فرهاد مجیدی آخرین بار قهرمان لیگ برتر شد و اگر با ساپینتو بتواند حداقل جام حذفی را در اختیار بگیرد ، آنوقت هواداران استقلال خواهان ماندن این مرد پرتغالی خواهند بود.

جانشین ساپینتو در استقلال اعلام شد

بسیاری از مردم عقیده دارند که ریکاردو ساپینتو باید در تیم استقلال باقی بماند. این مربی هنوز به عنوان شخصیتی محبوب در بین هواداران است. از طرفی اگر ریکاردو به هر دلیلی از استقلال برود، فرهاد مجیدی و جواد نکونام می توانند جزو گزینه های جدی جانشینی او باشند.

 

احتمال بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال:

فرزاد مجیدی برادر فرهاد امروز یک مصاحبه ای انجام داد و در فضای مجازی که نشان ها برای تمایل فرهاد در بازگشت به ایران دیده می شود. اما فعلا این مربی تیم کلباء امارات واکنش نشان نداد و از طرفی تکلیف استقلال در فصل آینده نیز نامشخص است. از الان نمی توانیم به طور دقیق بگوییم که فصل آینده ریکاردو ساپینتو یا حتی حجت کریمی در تیم استقلال حضور خواهد داشت یا خیر!

جانشین ساپینتو در استقلال

مسئولان باشگاه استقلال مهدی رحمتی را به عنوان گزینه اصلی مربیگری در این باشگاه معرفی می کند. وضعیت مربیگری ریکاردو ساپینتو فعلا در استقلال مشخص نیست و به رغم آنکه افراد زیادی از این مرد پرتغالی حمایت کردند. تا این مربی نیز فصل بعد در استقلال به فعالیت خود ادامه دهد. اما ممکن است در نهایت اتفاق های دیگری در باشگاه رخ دهد.

جانشین ساپینتو در استقلال

جانشین ساپینتو در استقلال

اگر ماجرای ادامه همکاری ریکاردو ساپینتو با استقلال به سمت جدایی پیش برود، مسئولان باشگاه احتمالا از بین مهدی رحمتی، فرهاد مجیدی ، جواد نکونام یکی را انتخاب خواهند کرد. فعلا مشخص نیست چه اتفاقی در آینده رخ می دهد. در روزهای گذشته خبرهای درباره سرمربی گری مهدی در استقلال نیز به گوش رسیده است. البته مهدی رحمتی باید منتظر وضعیت نهایی این سرمربی پرتغالی باقی بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *