سردار آزمون کنار آرمین زارعی

از آنجا که الان زمان تمام شدن رقابت های اروپایی است، برخی از لژیونرهای کشور ما نیز تصمیم گرفته اند تا تعطیلات خود را در کشور های حاشیه خلیج فارس سپری کنند مانند سردار آزمون.

طبق گزارش ورزشی سردار آزمون، مهاجم ایرانی باشگاه بایر لورکوزن آلمان با انتشار تصویری از دورهمی در یک رستوران لوکس در کنار آرمین زارعی، خواننده مشهور ایرانی دنبال‌کنندگان خود را غافلگیر کرد. آرمین زارعی از خوانندگانی است که به تازگی مجوز فعالیت‌های قانونی خود را زیر نظر وزارت ارشاد دریافت کرده است.

گفتنی است هفته گذشته برخی خبرگزاری‌های خارجی مدعی شدند که این مهاجم ایرانی دوباه مورد توجه مارسی قرار گرفته و به نظر می‌رسد که حضور در این باشگاه فرانسوی محتمل‌ترین مقصد برای سردار محسوب می‌شود.

سردار آزمون کنار آرمین

سردار آزمون کنار آرمین زارعی
سردار آزمون کنار آرمین زارعی

آرمین زارعی کیست؟

آرمین زارعی، مشهور به 2afm، یکی از نام‌آوران صنعت موسیقی پاپ در ایران است. او در تاریخ ۱۰ دسامبر ۱۹۸۷ در تهران، ایران به دنیا آمد. زندگی آرمین از دوران کودکی با شور و اشتیاقی زیاد در پیشرفت در عرصه هنری بود.

آرمین زارعی به عنوان یک صداپیشه کودک، همزمان با تحصیل در مدرسه و درس خواندن، شروع به فعالیت در عرصه سینما و تلویزیون کرد. او در سنین جوانی وارد دنیای موسیقی شد و همراه با برادرش علی، به شکل گروهی موسیقی به نام “2afm” تشکیل دادند. آنها با آهنگ‌هایی پرانرژی و ریتمیک موفقیت‌های قابل توجهی را در موسیقی پاپ ایران به دست آوردند.

با ظهور 2afm، آرمین زارعی به عنوان یک خواننده موفق و نوازنده توانمند شناخته شد. آهنگ‌ها و ویدیوهایشان در شبکه‌های اجتماعی و رادیوها محبوبیت بالایی را به دست آوردند و طرفداران بسیاری را به سوی خود جذب کردند. آرمین با صدای قوی و نشاط آمیزش و با موزیک‌هایی پرانرژی، جوانان را به رقص و شادی دعوت می‌کند.

همچنین، آرمین زارعی در حوزه بازیگری نیز فعالیت داشته است و در فیلم‌ها و سریال‌های مختلف حضور یافته است. او با استعداد خود در بازیگری نیز موفقیت‌های قابل توجهی کسب کرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *