نامه مهم ساپینتو به هواداران استقلال

.نامه مهم ساپینتو به هواداران استقلال :نامه پیام بزرگواران پشتیبان استقلال، اراده‌مندان شایسته‌ای که هرگز و تا آخرین لحظه از پشتوانه‌ی ما عقب نشستند و مانند ما، هزینه پذیرفتن تصمیمات داوری غیرمنصفانه‌ای که به ضرر استقلال گرفته شده بود را پرداختید.

ما فصل آزمایشی را پشت سر گذاشتیم که در آن همه اتفاقات ضدما رخ داد. از تغییرات سازمانی متعدد تا مشکلات مالی و تعهداتی که هرگز عملی نشد. از خطاهای داوری تا رفتارهای تحریک‌آمیز و سازمان یافته‌ای که بر علیه ما اتخاذ شد و در کنار تمامی این مشکلات بی‌پایان، تنها حمایتی که ما از جانب شما هواداران وفادارمان بهره‌بردیم.

دلیل ناراحتی

ما بسیار ناراحتیم به دلیل اینکه جامی را از دست دادیم که می‌توانست به عنوان جایزه‌ای کوچک برای تلاش بزرگ ما در طول این فصل سخت باشد، اما ما سربلند هستیم زیرا ما هر آنچه در توان خود داشت را به عمل آوردیم تا هواداران خود را خوشحال کنیم. ما با دشمنانمان در تمامی مسابقات مقابله کردیم، بدون هیچ حمایتی و بدون دریافت هیچ پاداشی و در مقابل صدها سختی دیگر. با این وجود، ما همچنان تا آخرین لحظه از آخرین بازی فصل زنده ماندیم. تسلیم شدن در DNA استقلال نیست.

دلیل خروج از ایران

همانطور که باید به دلایل شخصی ایران را ترک کنم و قادر به ارتباط با رسانه‌ها نیستم، برای روشن‌سازی برخی از اطلاعات و بیان نظراتی که از دیروز در رسانه‌ها منتشر شده است، می‌خواهم برخی از اطلاعات مربوط به فرایند تمدید قراردادم که تا به امروز موجود است، را با هواداران به اشتراک بگذارم.

نامه مهم ساپینتو به هواداران استقلال
نامه مهم ساپینتو به هواداران استقلال

“متمایل به پیشروی در استقلال علیرغم مشکلات مالی و ساختاری”

با وجود مشکلات مالی، نقص‌های ساختاری و مشکلات لجستیکی در باشگاه استقلال، تلاش برای رسیدن به هدفمان که برای باشگاه یک افتخار است، تمایل قلبی من است. این نیت را بیش از یک ماه قبل اعلام کردم. بنابراین هر نظری یا هر گفت‌وگویی از سوی من که معنای خلاف نیتم برای ادامه همکاری با استقلال دارد، کاملاً اشتباه و نادرست است.

“آغاز مذاکرات برای تمدید قرارداد با نماینده در دبی و تهران”

مذاکرات برای تمدید قرارداد من حدود سه هفته پیش با دیدار آقای کریمی و نماینده‌ی من در دبی آغاز شد و به صورت تلفنی ادامه یافت تا دومین دیدار آنها در تهران. باشگاه از درخواست‌های من آگاه شد که دو بخش اصلی را شامل می‌شود. یکی از این بخش‌ها شرایط قرارداد و دیگری شرایط کاری است.

نامه مهم ساپینتو به هواداران استقلال
نامه مهم ساپینتو به هواداران استقلال

“دلایل درخواست قرارداد دو ساله و آرزوی قهرمانی”

در شرایط قراردادی خود، به آنها اطلاع دادم که ترجیح می‌دهم قرارداد دو ساله را برقرار کنیم. یکی از دلایل اصلی این درخواست من، شور و شوق برای رقابت و جنگ برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا است. این رویا را به دلیل مسائل اداریاز دست دادیم.

من خواهان داشتن این فرصت باشم که در آینده در این رقابت‌ها شرکت کنم. علاوه بر این، این دوره زمانی (قرارداد دو ساله) حداقل زمانی است که می‌توانیم یک تیم سازمان یافته و با توجه به جنبه‌های تکنیکی، سیستمی را بسازیم تا بتوانیم به طور دائمی از منبع بازیکنان جوان بهره‌برداری کنیم. همچنین با توجه به مشکلات مالی سال گذشته و متوسط دستمزد مربیان درون و خارجی در باشگاه‌هایی با بزرگی استقلال، درخواست افزایش منصفانه حقوق تا ۱۵ درصد را داشتم.

“درخواست‌های مشابه و نیازمندی‌های ضروری در شرایط کاری”

“شرایط کاری من شامل زیرساخت‌ها، تجهیزات تمرینی، استانداردهای بازگشت. به حالت اولیه و بهبودی، تجهیزات و دستگاه‌های تناسب اندام و درخواست‌های مشابه بود تا بازیکنانم بتوانند از این امکانات بهره‌برداری کنند. من این درخواست‌ها را با هدف رسیدن به استانداردهای بالاتر به عنوان یک باشگاه و تیم، مطرح کردم. اعتقاد دارم که این موارد نیازهای ضروری باشگاه ما هستند. برای انتخاب بازیکنان بر اساس برنامه بازی و استراتژی‌های لیگ، نیاز دارم که اختیار کامل داشته باشم و می‌خواهم باشگاه با بازیکنان مورد نیازم مذاکره کند و قرارداد ببندد.”

“رد ادعاهای غلط و تلاش برای انحراف از مسئولیت”

“بیانیه من در مورد درخواست قرارداد سه ساله و افزایش غیرمنطقی در دستمزد. و همچنین درخواست‌های لوکس مانند اقامتگاه لوکس، خودرو و خانه لوکس، یا هر درخواست غیرمنطقی دیگر، بیانیه دروغین است. ارائه چنین اطلاعات غلطی با هدف منحرف کردن فکر هواداران، تنها یک بهانه برای تعویض مسئولیت قرارداد یک مربی دردسرساز است. او ترجیح می‌دهد به جای سکوت کردن و دریافت دستمزد، تمام تلاش خود را به کار گیرد تا از

بازیکنان، کادر فنی و هواداران وفادار به باشگاه، به شکل بی‌کسلی دفاع کند.”

Hesam
4 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *