سردار آزمون در مسیر یک انتقال غیر منتظره

سردار آزمون بازیکن ایرانی تیم ملی فوتبال ایران عضو باشگاه آث رم ایتالیا است. احتمالا آزمون به زودی از این باشگاه جدا می شود. در ادامه سایت ورزشی با سردار آزمون در مسیر یک انتقال غیر منتظره همراه شوید.

 

سردار آزمون در مسیر یک انتقال غیر منتظره

به گزارش سایت ورزشی، بعد از اینکه سردار آزمون یک فصل و نیم در لورکوزن در تابستان از جمع بازیکنان این تیم جدا شد. ستاره ایرانی مورد توجه چندین باشگاه قرار گرفت. و حتی خبرهایی مبنی بر بازگشت سردار به زنیت منتشر شد. که نهایتا مهاجم ایرانی در انتقال جذاب به رم پیوست تا شاگرد خوزه مورینیو شود. با توجه به اینکه در خط حمله رم بازیکنان ستاره زیادی نظیر لوکاکو و دیبالا حضور دارند. که حضور ثابت آزمون در ترکیب اصلی کمی سخت به نظر می رسد. با این حال سردار با توجه به توانایی های بالایش دقیقه هایی که فرصت می کند. و به درون زمین می آید. اولین گل خودش را در هفته های قبل برای مورینیو به ثمر رساند.

سردار آزمون در رادار دو تیم ایتالیایی

آزمون حتی فرم ایده آل خود را در بازی های ملی نیز تکرار کرده و این یک خبر عالی برای مورینیو است. در واقع بازیکن اهل ترکمن صحرا و گنبد کاووس به این سرمربی پرتغالی ثابت کرد که در صورت استفاده از مهاجم ایرانی در ادامه فصل می تواند جواب اعتمادش را بگیرد. به زودی تامی آبراهام نیز به طور کامل از بند مصدومیت رها می شود و این موضوع برای حضور سردار آزمون در ترکیب رم را سخت تر می کند. همین باعث شد تا ایتالیایی ها از آزمون به عنوان خرید ژانویه بولونیا یاد کنند.

سردار آزمون در مسیر یک انتقال غیر منتظره

سردار آزمون در بولونیا ایتالیا؟

آزمون مورد توجه باشگاه های زیادی قرار گرفته از جمله آنها بولونیا است. تیمی که در این فصل نتایج خوبی کسب کرده و در حال حاضر نیز در جایگاه هشتم جدول سری آ قرار دارد. بولونیا در این فصل عملکرد فوق العاده عالی در خط حمله نداشته و تنها 13 گل زده اند.

به ادعای رسانه و روزنامه های ایتالیایی، تیاگو موتا سرمربی بولونیا علاقه زیادی به سبک بازی سردار آزمون دارد و از مسئولان باشگاه درخواست نمود که در ژانویه او را به خدمت بگیرند و باید ببینیم که این مهاجم ایرانی حاضر به جدایی از رم است یا همچنان می خواهد در این تیم بجنگد؟ این بازیکن ایرانی به صورت قرضی از لورکوزن جدا و به رم آمد. در قرارداد آزمون بند اختیاری برای جالوروسی وجود دارد.

mohamadnd
26 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *