اشتباه قدوس آرسنال را صدرنشین کرد

کای هاورتز روی اشتباه سامان قدوس بازیکن ایرانی باشگاه برنتفورد موفق شد گلزنی کند. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. اشتباه قدوس آرسنال را صدرنشین کرد.

اشتباه قدوس آرسنال را صدرنشین کرد

به گزارش سایت ورزشی، برنتفورد و آرسنال در بازی مهم برای توپچی ها در مقابل هم صف آرایی کرده بودند. این بازی به نفع آرسنال تمام شد زیرا سیتیزن ها و لیورپول مساوی داشتند و آنها توانستند به صدر جدول برسند. قدوس مدافع ایرانی برنتفورد در این بازی در پست دفاع راست باز یمی کرد و نمایش خوبی از خود نشان داد. در پست خود یک مانع بزرگ برای حملات آرسنالی ها به شمار می رفت. اما به طور خاص توانست گابریل مارتینلی را مهار نماید و اجازه نقوذ و خلق موقعیت به وینگر برزیلی را نمی داد. اگرچه او روی گل مردود حریف در نیمه اول شانس آورد اما در صحنه اولی که آفساید را پر کرد، دروازه بان ضربه ژسوس را دفع کرد.

همچنین قدوس در نیمه دوم نیز عملکرد خوب خودش را ادامه داده بود. اما تعویض و به بازی آمدن کای هاورتز به جای مارتینلی اصلا برای سامان خوشایند نبود. در دقیقه 89 بر روی سانتر ساکا هاورتز در موقعیت مناسب برای گلزنی قرار گرفت. قدوس نیز یار مستقیم روبروی هاورتز بود و در یک لحظه غفلت باعث شد تا مهاجم آلمانی ضربه سر بزند و دروازه برنتفورد را باز نماید. اینبار دیگر تیم سامان خوش شانس نبود و یک بر صفر عقب افتاد. پس از گل توماس فرانک تصمیم به تعویض قدوس گرفت و ماتیاس یورگنسن را جایش به بازی فرستاد، اما تغییرات این سرمربی ثمری نداشتند و بازی با تک‌گل هاورتز به سود آرسنال به پایان رسید تا شاگردان آرتتا با ۳۰ امتیاز صدرنشین شوند.

mohamadnd
26 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *