درخواست اتاق خصوصی سردار آزمون

سردار آزمون بازیکن و مهاجم فوتبال ایران و تیم بایرلورکوزن آلمان روزهای خوبی را می گذراند. روزهای بعد از انتخاب قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، شایعات اختلاف بین سردار و امیر خان مطرح شد. آزمون با رد درخواست اتاق خصوصی برای حضور در اردوی تیم ملی عنوان کرد که از کودکی با قلعه نویی همکاری داشته است. در ادامه سایت ورزشی با خبر درخواست اتاق خصوصی سردار آزمون همراه ما باشید.

 

آزمون مهاجم فوتبال ایران و ماجرای اتاق خصوصی:

سردار آزمون مهاجم گنبدی تیم فوتبال ایران از رد درخواست اتاق خصوصی توسط خودش برای حضور در اردوی تیم ملی عنوان کرد که از کودکی با امیر قلعه نویی کار کرده ام. او در ادامه گفت بازی ایران انگلیسی شرایط نابرابری است و دوباره هم ایران بازی کند شاید بیشتر گل بخورد. به گزارش سایت ورزشی ، آزمون مهاجم ایرانی لورکوزن در اردوی آخر تیم ملی حضور نداشت و حواشی زیادی را برای تیم به وجود آورد. شایعاتی مبنی بر درخواست اتاق خصوصی برای او منتشر شد. اما ستاره تیم ملی در گفتگوی اخیرش این موضوع را کاملا رد کرده است.

درخواست اتاق خصوصی سردار آزمون

 

ماجرای درخواست اتاق خصوصی سردار آزمون

سردار بازیکن گلزن تیم ایران در این باره به خبرگزاری ایسنا گفت: برخی خبرنگارها را من کاملا خوب می شناسم. قصد ندارم اسم تک تک آنها را بیان کنم. برخی از آنها در سمت خود شرافت کاری دارند و نان حلال سر سفره می برند. اما بعضی بازیکنان فوتبال نیز زحمت می کشند و حلال وار کار انجام می دهند. برخی می خواهند به هر روشی بازیکنی را ضربه بزنند و این برایم اهمیت ندارد. بنده می دانم ، مربی تیم ملی فوتبال ایران نیز موضوع را می داند. حتی فدراسیون نیز مطلع است و خودتان مشاهده کردید که درباره حواشی اخیر واکنش خاصی نشان ندادم. آنها می توانند درباره هر فوتبالیست هر چیزی را بگویند. من خودم همیشه علاقه داشتم هم اتاقی داشته باشم. در بایرلورکوزن و حتی اردوهای تیم ملی همیشه به همه بازیکنان اتاق تک نفره می دادند، اما من شخصا همیشه در اتاق این و اون بودم. این گونه مسئله واقعا بچگانه است که بگویم من اتاق تک نفره میخوام!

ماجرای درخواست اتاق خصوصی سردار آزمون

حتی در این میان برخی روزنامه ها بی انصافی کردند و خبرهایی را در زمینه اینکه سردار درخواست اتاق خصوصی از سرمربی تیم ملی کرده است. حتی بعدا بیان شد که امیر قلعه نویی برای مبارزه با بازیکن سالاری گفته آزمون اصلا در اردو نباید حاضر شود که این گونه موارد واقعیت نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *