سرمایه گذاری سردار آزمون در ایتالیا
همیشه بازیکنان فوتبال علاقه زیادی نسبت به سرمیاه گذاری در کسب و کار های دیگر دارند. همینطور آنها بجز ورزش فوتبال در سایر ورزش ها نیز شرکت میکنند؛ و علاقه آنها فقط به فوتبال محدود نمیباشد.
حال تصور کنید بازیکنی این دو را باهم ادغام کند. یعنی سرمایه گذاری و شرکت در ورزشی غیر از فوتبال. حال تصور کنید او بازیکنی ایرانی است. شخص مورد نظری که راجع به او صحبت میکنیم سردار آزمون میباشد.
در این مقاله از وبسایت ورزشی قصد داریم تا سرمایه گذاری جدید او شما را آشنا کنیم.

علاقه او به پرورش اسب

سردار آزمون، مهاجم ایرانی آ اس رم، علاقه زیادی به پرورش اسب دارد. او قصد دارد آن را در پایتخت ایتالیا گسترش دهد. در دو ماه گذشته، او مقدمات تجارت پرورش اسب خود را در رم فراهم کرده است و در حال بررسی سرمایه گذاری بیشتر در اسب های مسابقه ای رقابتی است.

مجموعه Capanelle در شهر رم یکی از بهترین مسیرهای اسب‌دوانی جهان را دارد و این مکان بهترین جا برای گسترش کارهای پرورش اسب است. سردار آزمون، که ۵۲ نژاد اسب خوب در ایران دارد، دنبال یافتن یک شریک تجاری برای اجرای این طرح در پایتخت ایتالیا است. مرتضی زکی چالیک، مدافع تیم رم، این مهاجم ایرانی را در پشتیبانی از سرمایه‌گذاری در پرورش اسب‌های مسابقه‌ای حمایت می‌کند.

گام مهم سردار آزمون نشون می‌ده که او سخت کوشی می‌کنه تا از فوتبال فقط نگذره. پرورش اسب‌های مسابقه‌ای تو یکی از بهترین مراکز اسب‌دوانی دنیا می‌تونه بهش کمک کنه تا تو زمینه دیگه‌ای هم مورد توجه قرار بگیره و تو توسعه این کار مشارکت داشته باشه.

سرمایه گذاری سردار آزمون در ایتالیا

سرمایه گذاری سردار آزمون در ایتالیا
سرمایه گذاری سردار آزمون در ایتالیا

تعهد سردار آزمون به پرورش اسب‌های مسابقه‌ای و تمایل مرتضی زکی چالیک به همکاری، انگیزه‌ای برای گسترش این پروژه و ارتقای کیفیت اسب‌های مسابقه‌ای در پایتخت ایتالیا فراهم می‌کند. این پروژه می‌تواند اهمیت و تجربه دنیای اسب‌دوانی را به اندازه‌ای ارتقاء دهد که اسب‌های ایرانی در مسابقات بین‌المللی جایگاه ویژه‌ای داشته باشند.

پرورش اسب‌های مسابقه‌ای ایرانی در قلب ایتالیا با مشارکت سردار آزمون می‌تواند برای دنیای سوارکاری افتخارآفرینی کند و کیفیت این اسب‌ها را برای مسابقات بالا ببرد. این پروژه می تواند پلی برای تبادل فرهنگ و دانش در زمینه پرورش اسب بین ایران و ایتالیا باشد و اسب های ایرانی را برای مسابقات بین المللی آماده کند.

سودآوری برای دو کشور

در نهایت، توسعه تجارت پرورش اسب و فعالیت های مرتبط توسط ورزشکاران با تجربه می تواند سودآوری و تعالی را برای ورزش و اقتصاد هر دو کشور به ارمغان بیاورد. این تلاش ها عزم و اراده برای ارتقای همکاری های بین المللی در زمینه های مختلف را نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *