شوخی زلاتان با انتقال مسی به آمریکا

طبق گزارش ورزشی زلاتان ایبراهیموویچ یکی از بزرگترین اساطیر فوتبال است که در مصاحبه‌های اخیر به موضوعات متعددی از جمله دوران کودکی، مبارزه با بیماری، تجربیاتش در بارسلونا و انتقال لیونل مسی به لیگ آمریکای شمالی (MLS) پرداخته است. ما در این مقاله به بررسی برخی از داستان‌های جالب و جذاب ایبراهیموویچ می‌پردازیم.

زلاتان در مصاحبه با روزنامه‌نگار لوئیجی گارلاندو در فستیوال ورزش نشریه گاتزتا، به خاطرات دوران کودکی خود پرداخت. او توضیح داد که در کودکی پرانرژی بوده و عاشق بازی فوتبال بوده است. ایشان گفت: “مثل همه بچه‌ها به دردسر می‌افتادم. همیشه توپ همراهم بود و هر جا که می‌رفتم فوتبال بازی می‌کردم، با اینکه به من می‌گفتند استعدادی ندارم. این انرژی و آدرنالین من بود. کارهایی انجام می‌دادم که نباید انجام داد، اما اینگونه یاد می‌گیری و رشد می‌کنی.”

شوخی زلاتان با انتقال مسی به آمریکا

شوخی زلاتان با انتقال مسی به آمریکا
شوخی زلاتان با انتقال مسی به آمریکا

یکی از مباحثی که زلاتان در مصاحبه به آن اشاره کرد، مبارزه با بیماری مینو رایولا بود. ایشان در آخرین روزهای زندگی رایولا کنار او بوده و انرژی مثبت به او می‌فرستاد. ایبراهیموویچ از نیکوتین خود پرسنلی کرد که بیماری رایولا را فراموش کند و به او انرژی مثبت بفرستد. او اظهار کرد: “من در آخرین روزها تقریباً هر روز با مینو بودم. آسان نبود. وقتی می‌بینی کسی در حال مبارزه با مرگ و زندگی است سخت است. می‌خواستم ذهن او را از بیماری دور کنم بنابراین به جای اینکه در مورد بیماری‌اش صحبت کنم، برایش انرژی مثبت می‌فرستادم.”

رویا رفتن به بارسا

رویای انتقال به بارسلونا همیشه در ذهن زلاتان بوده و وقتی فرصت به دست آمد، این رویا به واقعیت تبدیل شد. او بارسلونا را بهترین تیم جهان می‌دانست و می‌خواست خودش را در این تیم ثابت کند. زلاتان در این باره گفت: “رفتن به بارسلونا یک رویا بود. من فکر می‌کردم که اگر بتوانم در آنجا بازی کنم، در بهترین تیم جهان خواهم بود.”

در مصاحبه، زلاتان به تغییر در دیدگاه خود نسبت به فوتبال اشاره کرد. ایشان اظهار کرد که اگرچه در شش ماه اول حضور در بارسلونا زیاد در زمین بازی نکرد، اما از نظر ذهنی قوی‌تر شد و به دنبال رشد ذهنی بود. ایبراهیموویچ توجه به اهمیت روزهای سخت و چالش‌ها در پیشرفت خود می‌کرد.

در پایان مصاحبه، زلاتان با شوخی به انتقال لیونل مسی به MLS و تماشاگران آمریکایی اشاره کرد. او گفت: “برای آنها خوشحالم. آنها می‌توانند دوباره فوتبال تماشا کنند. وقتی من آنجا را ترک کردم، آنها شروع به تماشای بیسبال کردند.”

زندگی و داستان‌های زلاتان ایبراهیموویچ نشان می‌دهد که او علاوه بر اسطوره فوتبال، یک فردی با تجربیات جذاب و دیدگاهی جالب به زندگی است. از دوران کودکی پرانرژی تا مبارزه با بیماری و رسیدن به بارسلونا، داستان‌های ایبراهیموویچ تاکید می‌کند که بهترین چیزها در زندگی از تجربیات و چالش‌ها نشات می‌گیرند. ایشان با شوخی هم به تغییرات در فوتبال جهان اشاره کرده و نشان داده که همیشه به تازگی‌ها و تغییرات با ذهنیت مثبت نگریسته است.

شوخی ایبرا در مورد MLS

با سوال در مورد انتقال مسی به MLS، ایبراهیموویچ با هواداران آمریکایی شوخی کرد. «برای آنها خوشحالم. آنها می‌توانند دوباره فوتبال تماشا کنند. وقتی من آنجا را ترک کردم آنها شروع به تماشای بیسبال کردند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *