شاهکار سردار آزمون در لورکوزن ، بازیکن ایرانی باشگاه لورکوزن آلمان در بازی دیروز نیز موفق شد دوباره گل بزند. سردار آزمون بازیکن گنبدی لژیونر ایرانی که در روند حیرت انگیز خودش بار دیگر توانست برای تیم ژاوبی آلونسو گلزنی کند و باعث شادی سرمربی شان شد. در ادامه سایت ورزشی با خبرهای مهم ورزشی همراه ما باشید.

 

سردار آزمون با روند گلزنی بی نظیر:

بازیکن ایرانی و مهاجم گلزن بایرلورکوزن بازم به روند گلزنی خودش در بوندسلیگا ادامه داد. اینبار در مقابل اینتراخت فرانکفورت گل زد. به گزارش سایت ورزشی سردار در یک شب پرگل توانست زننده یکی از گل های تیمش در برابر فرانکفورت باشد. سردار آزمون در یک صحنه منجر به گل توانست با حضور سایه وار خودش پشت مدافعان فرانکفورت از تله آفساید فرار کند. با اشتباه مرگبار مدافع حریف توپ را ربود و با یک دریبل دروازه بان آنتراخت فرانکفورت را محو کرد و توپ را به گل تبدیل کرد.با رفتن به سوی هواداران دست به کمر ایستاد و سوژه ژست عکاسی خبرنگارها شد.

شاهکار سردار آزمون در لورکوزن

یکی از نکات جذاب که از چشم تلویزیون ها و خبرنگاران دور نماند، شادی دیوانه وار و هیجان انگیز ژابی آلونسو سرمربی اسپانیایی بایرلورکوزن بود که پس از گل سردار آزمون مشت های خودش را گره کرد. او نشان داد که از گل زنی شاگرد ایرانی خودش بسیار خوشحال است. آلونسو طوری خوشحالی کرد که با زدن گل های اول و دوم اصلا واکنش نشان نداد. او چندین بار با مشت های گره کرده اش دست همکارانش را در آغوش گرفت و از گل سردار ایرانی به وجد آمد.

گل تماشایی و دیدنی سردار آزمون:

سردار آزمون نشان داد که به روزهای اوج خودش در تیم بایرلورکوزن بازگشته است. بعد از اینکه این بازیکن از روسیه به آلمان آمد مورد انتقاد خبرگزاری ها و مردم ایران قرار گرفت. برخی گفتند او اصلا توان بازی در لیگ های معتبر اروپایی را ندارد. بعد از گذشت نیم فصل او توانست به همه ثابت کند که واقعا بازیکن گلزنی است و می تواند در بزرگترین تیم ها و لیگ های اروپایی نیز آماره خیره کننده ای داشته باشد. آقای گل روسیه می تواند حتی به آقای گل آلمان نیز تبدیل شود. لورکوزنی ها بدون حضور مهاجم ایرانی خود در بازی دیشب مقابل اینتراخت فرانکفورت قرار گرفتند. او در این مسابقه بلاخره به میدان آمد و زننده یکی از گل های پایانی لورکوزنی ها در مقابل فرانکفورت بودند.

گل تماشایی و دیدنی سردار آزمون

مسابقه از ساعت 17 در ورزشگاه بایر آرنا در مقابل تیم ششم جدول شروع شد. در بازی قبلی نیز در برابر شالکه از دقیقه 66 به بعد به زمین مسابقه آمد. او توانست سومین گل تیمش را در لحظات پایانی با ضربه سر استثنایی به ثمر برساند. مهاجم ایرانی در طی سه هفته قبل در مقابل وردربرمن، بایرن مونیخ، شالکه دور از جمع 11 نفره اصلی بود.

 

شاهکار سردار آزمون در لورکوزن

در 15 مسابقه این فصل بوندسلیگا آلمان 3 گل زده است و یک پاس گل داد. آخرین حضور فیکس خودش را در ترکیب بایرلورکوزن در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا مقابل فرنس واروش مجارستان تجربه کرد. تیم بایرلورکوزن با کسب 40 امتیاز در 26 مسابقه توانست در رتبه هفتم جدول جای بگیرد. فاصله یک امتیازی با فرانکفورت دارد و با پیروزی دیروز در مقابل این تیم به جایگاه ششم رسید و صعود یک پله ای داشت.

شاهکار سردار آزمون در لورکوزن

لورکوزن آلمان در هفته های اخیر روند خوبی را با سرمربی گری ژابی آلونسو تجربه کرده است. دیروز در چارچوب رقابت بیست و هفتم بوندسلیگا در مقابل فرانکفورت قرار گرفت. نتیجه مسابقه 3-1 به نفع یاران سردار آزمون شد. در این مسابقه او به جای امین عدلی وارد زمین شد و پیش بینی می شد که سردار در نیمه دوم بیاید و همین اتفاق افتاد و در دقیقه 70 بجای بازیکن مصدوم درون زمین جای گرفت. این تعویض های ستاره ایرانی جزو تعویض طلایی هایی ژابی آلونسو به حساب می آید.

mohamadnd
9 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *