لیورپول و آرسنال

لیورپول و آرسنال در آنفیلد به تساوی 2-2 هیجان‌انگیزی دست یافتند که گل تساوی دیرهنگام روبرتو فیرمینو باعث شد تا رقابت قهرمانی لیگ برتر کاملاً باز شود. در این پست از سایت ورزشی بازی لیورپول و آرسنال را با هم مرور میکنیم. شما میتوانید جدید ترین اخبار ورزشی را در سایت ورزشی بخوانید.

در یک دیدار هیجان انگیز در آنفیلد، لیورپول موفق شد به لطف ضربه سر دیرهنگام روبرتو فیرمینو، به تساوی 2-2 مقابل آرسنال، صدرنشین لیگ دست یابد. به نظر می رسید توپچی ها در همان ابتدا کنترل را در اختیار داشتند و گابریل مارتینلی و گابریل ژسوس در 28 دقیقه اول گلزنی کردند. با این حال، لیورپول با گل محمد صلاح درست قبل از نیمه اول پاسخ داد.

با وجود پنالتی از دست رفته صلاح در نیمه دوم، قرمزها به فشار ادامه دادند و در نهایت با ضربه سر مهم فیرمینو به گل رسیدند. این نتیجه رقابت قهرمانی لیگ برتر را کاملاً باز کرد، زیرا آرسنال این فرصت را از دست داد تا برتری 8 امتیازی خود را در بالای جدول بازگرداند.

ضربه سر دیرهنگام فیرمینو در بازی هیجان انگیز آنفیلد، لیورپول را مقابل آرسنال یک امتیاز کسب کرد

ضربه سر دیرهنگام فیرمینو
ضربه سر دیرهنگام فیرمینو

پافشاری لیورپول در لحظات جانسوز یک رویارویی هیجان انگیز در آنفیلد نتیجه داد. زیرا گل یازدهم روبرتو فیرمینو در لیگ برتر مقابل آرسنال باعث تساوی 2-2 برای قرمزها شد. این درام تا سوت پایان ادامه داشت و آرون رمزدیل، دروازه بان آرسنال، دو سیو فوق العاده انجام داد تا لیورپول را از پیروزی دیرهنگام محروم کند.

با وجود تساوی، آرسنال با 6 امتیاز اختلاف در صدر لیگ برتر باقی مانده است و سرنوشت آنها همچنان در دستان خود است. با این حال، پایان 7 برد پیاپی آنها می تواند به منچسترسیتی، قهرمان فعلی، اعتماد به نفس بدهد که یک بازی در پیش دارد و قرار است در 26 آوریل در ورزشگاه اتحاد به مصاف توپچی ها برود. امتیاز سخت آرسنال در آنفیلد. می تواند در رقابت برای کسب عنوان ارزشمند باشد.

بازی هیجانی آرسنال در آنفیلد

لیورپول و آرسنال در آنفیلد به تساوی 2-2 هیجان‌انگیزی دست یافتند.
لیورپول و آرسنال در آنفیلد به تساوی 2-2 هیجان‌انگیزی دست یافتند.

با وجود رکورد قدرتمند لیورپول در خانه، آرسنال در آنفیلد شروعی عالی داشت. با دوندگی بوکایو ساکا که منجر به پایان هوشمندانه گابریل مارتینلی تنها هشت دقیقه بعد از بازی شد. توپچی‌ها می‌توانستند قبل از اینکه عیسی با یک ضربه سر قدرتمند از ارسال مارتینلی، برتری خود را دو برابر کند به برتری خود اضافه کنند.

لیورپول درست قبل از پایان نیمه موفق شد اختلاف را کاهش دهد. زیرا محمد صلاح پس از کار خوب کورتیس جونز و اندی رابرتسون از فاصله نزدیک گلزنی کرد. قرمزها در اوایل نیمه دوم فرصتی برای گل تساوی داشتند اما صلاح یک پنالتی را از دست داد.

با این حال، لیورپول به پرس ادامه داد. و در نهایت در دقایق پایانی بازی با ضربه سر روبرتو فیرمینو در ارسال ترنت الکساندر-آرنولد، پاداش دریافت کرد. با وجود افزایش دیرهنگام میزبان، آرسنال به لطف چندین سیو عالی دروازه بان آرون رمزدیل، یک امتیاز را حفظ کرد.

این نتیجه برای لیورپول ناامیدکننده بود، زیرا امیدوار بود از برتری خانگی خود برای کسب هر سه امتیاز استفاده کند. با این حال، شروع قدرتمند و دفاع مستحکم آرسنال برای قرمزها بسیار زیاد بود، زیرا باید قبل از بازی بعدی خود دوباره جمع شوند.

شما هم نظرات خود را راجب این بازی هیجان انگیز لیورپول و آرسنال با ما به اشتراک بگذارید.

Pooria
9 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *