جانشین سردار آزمون در تیم ملی

جانشین سردار آزمون در تیم ملی ، یکی از بهترین مهاجمان و بازیکنان فوتبال بوندسلیگا قطعا سردار آزمون است. که توانسته در بازی های مختلف در هفته های اخیر گلزنی انجام دهد و پاس گل هایش نیز مورد تحسین ژابی آلونسو قرار گرفته است. در ادامه سایت با اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

مغانلو جایگزین سردار در تیم ملی:

با انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران در اسفند ماه 1401 ، لیست جدید بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی منتشر شد. و اسم سردار آزمون نیز در این ترکیب وجود داشت. اما آزمون به دلایل خانوادگی و شخصی و بارداری همسرش از تیم ملی مرخصی گرفت. قلعه نویی نیز شهریار مغانلو بازیکن مهاجم را جایگزین سردار در تیم ملی کرد. دعوت از شهریار به اردوی تیم ملی یکی از اتفاقات جالب توجه در فهرست امیر خان بود. قلعه نویی به همین مقدار نیز بسنده نکرد و شهریار را در دو بازی دوستانه فروردین ماه در مقابل روسیه و کنیا فیکس بازی داد.

غیب سردار آزمون و حضور در بازی والیبال شهر گنبد حواشی زیادی را برای او به وجود آورد. حتی بیان شد که احتمالا قلعه نویی و سردار باهم اختلاف هایی دارند که آزمون در تیم ملی حضور پیدا نکرده است. اما سردار در یک تماس تلفنی با امیر قلعه نویی نشان داد که هیچ مشکلی با او ندارد. اما سرمربی ایرانی تیم ایران نشان داد که به بازیکنان بلند زن درپیشانی خط حمله اعتقاد بالایی دارد و مغانلو بهترین شرایط و ویژگی ها را برای این پست دارا می باشد. این بازیکن البته نمایش چندان درخشانی در دو مسابقه ملی نداشت و انتقادات زیادی را به سمت خودش کشاند.

جانشین سردار آزمون در تیم ملی

جانشین سردار آزمون در تیم ملی

شهریار مغانلو بازیکن تیم سپاهان اصفهان عملکرد خوبی داشت اما در مقابل نفت آبادان و تراکتور سازی نتوانست گلی به ثمر برساند. مغانلو در آخرین بازی سال قبل سپاهان در برابر پرسپولیس نیز نتوانست گل بزند و در 6 بازی پیاپی ناکام باقی ماند. با این وجود مهاجم زهردار سپاهان در مقابل مس رفسنجان گل اول تیمش را به ثمر رساند و طلسم ها را شکسته است. با توجه به اینکه او در این هفته های پایانی عملکرد بی نظیری در تیم سپاهان اصفهان داشت. بعید به نظر نمی رسد که در اردوی خرداد ماه تیم ملی بازهم در فهرست قلعه نویی قرار بگیرد و حتی در تیم ملی فیکس باشد.

مغانلو جایگزین سردار در تیم ملی

غیبت سردار آزمون برای اردوهای تدارکاتی تیم ملی باعث شد تا شایعاتی مطرح شود که این بازیکن دیگر در تیم ملی حضور نخواهد داشت. آزمون مهاجم بایرلورکوزن آلمان در هفته های اخیر گل های پی در پی به ثمر رساند. و توانست با توجه به اینکه بازیکن تعویضی ژابی آلونسو است، اما اعتماد او را بدست آورده است. سردار از حضور در تیم ملی به دلیل مشکلات خانوادگی عذرخواهی کرد. شهریار نیز به تیم ملی دعوت شد و در دو مسابقه اخیر تیم ملی حضور مستمر داشت و جانشین سردار آزمون در تیم ملی شده است.

mohamadnd
20 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *