سردار آزمون قید تیم ملی را زد!

سردار آزمون قید تیم ملی را زد! مهاجم گنبدی تیم ملی فوتبال ایران و بازیکن سرعتی باشگاه بایرلورکوزن در اردوی تدارکاتی تیم ایران با سرمربیگری امیر قلعه نویی در عید نوروز 1402 حضور نداشت. برخی ادعا کردند که آزمون توسط سرمربی جدید ایرانی دعوت نشده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه باشید.

 

رفتارهای عجیب سردار آزمون پس از رد دعوت امیر قلعه نویی:

آزمون یکی از بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی توسط قلعه نویی بود. ظاهرا به دلایل شخصی و برخی مسائل او ترجیح داد در شهر خودش گنبد عید نوروز را سپری کند. برخی شایعاتی مطرح کردند که اصلا آزمون به تیم دعوت نشده است. احتمال دادند که حتی اختلاف هایی که قبلا قلعه نویی با آزمون در سپاهان داشته و مواردی دیگر باعث ترک تیم ملی توسط این بازیکن شده است.

سردار ترجیح داد به جای حضور در نیمکت تیم ملی در ایام تعطیلات و بازی ها مقابل روسیه و کنیا، در گنبد والیبال بازی کند و یا پیگیر اسب هایش باشد. همین اتفاق ها باعث بروز شایعات فراوان در این زمینه شده است. قلعه نویی در اولین روز تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران بیان داشت که سامان قدوس و سردار در تمرینات حضور نخواهند داشت. البته این سرمربی اشاره کرد که این دو بازیکن با او تماسی نگرفتند. قدوس علاقه داشت در کنار باشگاهش باشد. سردار نیز به دلیل بارداری همسرش مرخصی گرفت.

رفتارهای عجیب سردار آزمون پس از رد دعوت امیر قلعه نویی

عکس های منتشر شده از سردار آزمون در حال والیبال بازی کردن

تصاویری از سردار منتشر شد که نشان داد او در سالن والیبال شهر خودش حضور دارد و در حال سرویس زدن است. همچنین تصاویری از خودش با اسب ها و پیاده روی و دویدن منتشر کرده است. عکس هایی که نشان می دهد او در این برهه از زمان به جای حضور در تیم ملی به فکر تفریحات خودش است و اردوی تیم ملی را به حضور در شهرش و ورزش کردن ترجیح می دهد. این مهاجم ترکمن در مقابل فشارها و انتقادات بعد از جام جهانی 2022 قطر حتی گفت از تیم ملی خداحافظی خواهد کرد. البته این موضوع رسما توسط خودش اعلام نشده و دیگر خبری از این اتفاق بعد از جام جهانی نبود. حالا به جای حضور در ورزشگاه آزادی ، در سالن والیبال گنبد حضور داشته است.

عکس های منتشر شده از سردار آزمون در حال والیبال بازی کردن

سردار آزمون به شایعات پایان داد: به این دلیل در تیم ملی نبوده ام!

ستاره ایرانی باشگاه بایرلورکوزن در سالهای اخیر درخشش فراوانی در تیم های باشگاهی خودش داشته است. حتی زمانی که آقای گل روسیه شد و در تیم های زنیت و روبین کازان حضور داشت و حالا که شاگرد ژابی آلونسو است. اما آزمون در تیم ملی نیز آمار خیره کننده ای داشته و اگر جام های جهانی را فاکتور بگیریم، آزمون در بازی های آسیایی در مقابل تیم هایی همانند امارات و عراق عملکرد خوبی داشت و می تواند به قلعه نویی در مسابقات پیش رو کمک زیادی کند.

همچنین سردار با طارمی بهترین زوج های چند سال اخیر حمله را تشکیل دادند. غیبت این بازیکن قطعا ضربه سختی به تیم ملی می زند. حتی در بازی دیشب ایران با کنیا نیز شهریار مغانلو خیلی خوب ظاهر نشد. امیر قلعه نویی برای موفقیت بیشتر در تیم ملی باید از چنین بازیکنانی دعوت نماید. البته سردار نسبت به این اتفاق های تیم شفاف سازی انجام داد و در ادامه سخنان او را در مصاحبه اخیرش خواهید خواند.

آیا سردار آزمون قید تیم ملی را زد!

آیا سردار آزمون قید تیم ملی را زد!

در سال های اخیر شایعات پیرامون بازیکنانی نظیر مهدی طارمی و سردار آزمون بسیار زیاد بوده است. این فوتبالیست ها جزو بهترین بازیکنان ایرانی هستند که در کسری از ثانیه می توانند زهر خود را به تیم حریف بزنند. اگر سردار آزمون بازیکن بدی بود قطعا در تیم لورکوزن حضور نداشت و حتی موفق به گلزنی در این تیم نمی شد. سردار بازیکن سرعتی تیم که می تواند برای تیم ملی ایران و امیر خان قلعه نویی یار کمکی باشد.

 

از بازی والیبال من بد برداشت شد!

در چند روز اخیر ایام نوروز از والیبال بازی کردن من در فضای مجازی صحبت شد و تصاویری منتشر شده است. برخی به بنده گفتند که اینکار تو باعث توهین به تیم ایران شده است. من اینطور فکر نمی کنم و عاشق تیم ملی هستم. من همانند علی دایی به تیم متعهد هستم و تلاشم را می کنم بهتر هم باشم. درباره حضورم در والیبال باید عرض کنم مسابقات چهار جانبه گنبد برگزار شد و با اصرار همشهری ها در این مسابقات شرکت کردن. اصلا نمی خواهم به تیم ملی پشت کنم و حتی برای بازی کردن در والیبال از لورکوزن اجازه گرفتم.

علی دایی اسطوره فوتبال ایران

علی دایی اسطوره فوتبال ایران و الگوی من:

بازیکنان تیم ملی الگوی بزرگی دارند و آقا علی دایی است. ما پیراهن تیم را از ایشان ارث بردیم. تلاش می کنیم تا همه مثل او باشیم. دایی به تیم متعهد بوده و رابطه ما باید همانند ایشان بدون قید و شرط باشد. هر زمان که تیم ملی به بنده احتیاج داشته باشد با تمام توانم در خدمت تیم خواهم بود.

 

برای مسئله شخصی و همسرم از تیم ملی مرخصی گرفتم

غیبت من در اردوی تیم ملی کاملا شخصی بود و هیچ مشکلی با سرمربی و کادر فنی نداشته ام. برای انجام برخی کارهای مرتبط با سربازی به شهر خودم(گنبد) آمدم. همسر بنده باردار است و در این زمان های حساس از من خواست در کنارش حضور داشته باشم. از امیرخان تشکر می نمایم که چنین موضوعاتی را درک می کند و به من اجازه داد کنار همسر و خانواده خودم باشم. با قلعه نویی تماس گرفتم و به طور مفصل در این مورد باهم صحبت کردیم. چنین چیزهایی واقعا سوءتفاهم است و شایعاتی درباره مشکل من با ایشان مطرح شده که اصلا واقعیت ندارد. من با قدرت و با تمام وجود به فعالیتم در تیم ملی ادامه می دهم. از ایشان بابت تماس تلفنی تشکر می کنم و دیروز در کنفرانس خبری از بنده حمایت کرد. انشالله جواب اعتمادشان را بدهم.

 

بنده سرباز تیم ملی هستم

من همیشه و با همه وجودم از تیم ملی دفاع می کنم. ما همه سرباز تیم هستیم و باید برای پرچم کشورمان تلاش کنیم. زمانی که لباس یوزهای ایرانی را می پوشیم باید این کار را به نحو احسن انجام دهیم. در اردوهای بعدی قطعا با قدرت حضور خواهم داشت تا با دیگر بچه ها به فکر اهداف بلند مدت مان یعنی قهرمانی در جام ملت های آسیا باشیم.

تشر تند علی دایی به سردار آزمون!

تشر تند علی دایی به سردار آزمون!

مهاجم لورکوزن در مصاحبه ای نسبت به ارادت خودش به علی دایی بیان کرد. در همین راستا دایی با سردار آزمون باهم تلفنی صحبت کردند. ظاهرا علی دایی ستاره فعلی تیم ملی را نصیحت کرد و توصیه هایی را در زمینه حضور در اردوی تیم ملی مطرح نمود. البته سردار آزمون اسطوره فوتبال ایران را بسیار قبول دارد و همیشه از او تحت عنوان الگوی خودش یاد می کند.

به نظر شما آیا سردار آزمون قید تیم ملی را زد!؟ لطفا نظرات و دیدگاه های تان را در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

mohamadnd
29 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *