لیگ عربستان سعودی، ریچارلیسون و سانچو برای فصل نقل و انتقالات زمستانی

لیگ عربستان سعودی، ریچارلیسون و سانچو برای فصل نقل و انتقالات زمستانی، لیگ فوتبال عربستان سعودی در حال تجربه تغییر تمرکز برای فصل نقل و انتقالات زمستانی آینده است، پس از اینکه موج قبلی خریدهای مطرح باعث پیوستن ستاره های اروپایی به باشگاه های مختلف در عربستان سعودی شد. از زمان انتقال کریستیانو رونالدو به النصر در ژانویه، باشگاه های عربستانی به طور فعال استعدادهای مشهور اروپایی را به خدمت گرفتند.

لیگ عربستان سعودی، ریچارلیسون و سانچو برای فصل نقل و انتقالات زمستانی

ستاره های فوتبال جهان

اخیراً نام هایی مانند کریم بنزما، انگولو کانته، نیمار و دیگران توسط باشگاه های مختلف عربستانی امضا شد که سر و صدایی در سراسر لیگ ایجاد کرد. با این حال، گزارش های خبرگزاری “ورزشی” اکنون حاکی از آن است که توجه لیگ عربستان به سمت مهاجم برزیلی تاتنهام، ریچارلیسون، و وینگر منچستریونایتد، جیدون سانچو، به عنوان اهداف اصلی آنها برای پنجره نقل و انتقالات زمستانی آینده در ژانویه 2024 معطوف شد.

دو ستاره لیگ جزیره
دو ستاره لیگ جزیره

محمد صلاح

جالب اینجاست که در حالی که گمانه زنی هایی در مورد انتقال احتمالی محمد صلاح ستاره مصری لیورپول به یک باشگاه عربستانی وجود داشت. این گزارش حاکی از آن است که ممکن است هیچ تلاشی فوری از سوی باشگاه های عربستانی برای تضمین انتقال صلاح در ژانویه انجام نشود. لیورپول پیش از این پیشنهاد قابل توجه 150 میلیون پوندی الاتحاد برای انتقال صلاح را در فصل نقل و انتقالات تابستانی رد کرده بود. و پیش بینی می شود در ژانویه هیچ پیشنهادی برای صلاح ارائه نشود. با این حال، احتمال انتقال او به یک باشگاه عربستانی می تواند در تابستان 2024 قابل قبول تر باشد.

محمد صلاح مصری
محمد صلاح مصری

تمرکز زمستانی بر روی ریچارلیسون و سانچو

تمرکز لیگ عربستان روی ریچارلیسون و سانچو به دنبال مستمر استعدادهای برتر است که نشان‌دهنده تغییر استراتژیک در برنامه‌های جذب لیگ است.

در حال حاضر یکی از پر ستاره ترین لیگ های جهان است لیگ حرفه ای عربستان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *