پیشنهاد عربستان به علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند دروازه بان شماره یک تیم ملی و باشگاه پرسپولیس عملکرد بی نظیری در لیگ 22 فوتبال ایران داشت. علی بیرو دو پیشنهاد از لیگ عربستان سعودی دریافت کرده است. در ادامه سایت ورزشی با پیشنهاد عربستان به علیرضا بیرانوند همراه ما باشید.

 

پیشنهاد عربستان به علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس از ابتدای فصل به تیم قرمزها بازگشت و نگرانی های قرمزها را در دروازه بانی رفع نمود و عملکرد بی نظیر و کلین شیت هایش فوق العاده بود. او یکی از مهم ترین رکن های اصلی قهرمانی باشگاه پرسپولیس است. علیرضا بیرانوند با کسب 18 کلین شیت موفق شد دستکش طلایی لیگ را دریافت کند و یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان باشگاه در مسیر قهرمانی لیگ و جام حذفی نام گرفت.

پیشنهاد عربستان به علیرضا بیرانوند

بعد از پایان لیگ برتر فوتبال ایران، پیشنهادات فوق العاده وسوسه انگیز برای دروازه بان ایرانی پرسپولیس از کشور عربستان از راه رسید. اخبارهایی به گوش می رسد که تیم های الاتحاد و النصر عربستان دو تیمی هستند که به دنبال جذب علی بیرو هستند. بیرانوند تا تیرماه 1404 با پرسپولیس قرارداد دارد و با بندهایی که در قرارداد این بازیکن وجود دارد. به نظر می رسد تیم عربستانی کار سختی برای جذب او نداشته باشد و با پرداخت 250 هزار دلار او را به خدمت بگیرد. ظاهرا پیشنهادهایی که به این دروازه بان لرستانی داده شده حدود 180 میلیارد تومان است.

پیشنهاد عربستان به علیرضا بیرانوند

پیشنهاد اغوا کننده به دروازه بان شماره 1 تیم ملی

علیرضا بیرانوند به دلیل عملکرد فوق العاده در بخش دروازه بانی توانسته زیر ذره بین عربستانی ها قرار بگیرد. و از دو تا باشگاه مشهور پیشنهاد نجومی داشته باشد. دروازه بان پرسپولیس در راه بازگشت از بلژیک در تیم قرمزهای پایتخت خوش درخشید. و هر سه جام را توانست درو کند و آمار فوق العاده ای از خودش بر جای گذاشت. و حالا با پیشنهاد 200 میلیارد تومانی باشگاه رونالدو روبرو شده است. لیگ عربستان قطعا در فصل آتی جذاب ترین ستاره های دنیا را در اختیار می گیرد. و حالا سعودی ها در پی انتقال 4 میلیون یورویی علی بیرو هستند. به نظر می‌رسد با خروج یحیی گل‌محمدی بسیاری از بازیکنان فعلی پرسپولیس این باشگاه را ترک خواهند کرد.

mohamadnd
8 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *