لیست خرید مورایس برای سپاهان

تیم سپاهان اصفهان رقیب اصلی قهرمانی باشگاه پرسپولیس بود که با بدشانسی فقط یک امتیاز کم آورد. حالا خوزه مورایس به فکر جذب بازیکنان جدیدی است که برای فصل آینده برنامه ریزی لازم را داشته باشد. در ادامه سایت ورزشی با لیست خرید مورایس برای سپاهان همراه ما باشید.

 

لیست خرید مورایس برای سپاهان

باشگاه سپاهان فعلا تمایلی برای جدایی مدافع ملی پوش ندارد. مورایس سرمربی مشهور سپاهان به دلیل کارهای شخصی به کشور خودش رفته است. و برای شروع کار رسمی دوباره به اصفهان باز می گردد. مورایس بعد از حضور در اصفهان برای بستن کادر فنی و تعیین دستیاران با مدیران باشگاه سپاهان تبادل نظر می کند. و افراد مد نظر خودش را معرفی می کند. سپاهان قصد دارد از بین چندین گزینه یک کمک ایرانی که آینده بسیار خوبی نیز در مربیگری دارد را کنار سرمربی قرار دهد.

مدیران باشگاه سپاهان برای تقویت تیم در فصل جدید لیگ برتر به دنبال لیستی هستند تا مورایس آنها را بررسی کند. سرمربی پرتغال نیز فیلم های آنالیز را دیده و نظر قطعی خودش را برای خرید بازیکنان جدید اعلام می کند.

میلاد زکی‌پور از همین طریق سپاهانی شد و گفته می‌شود. نام آرمین سهرابیان مدافع فصل گذشته گل‌گهر به همراه احسان پهلوان هافبک فصل گذشته پرسپولیس (هردو به عنوان بازیکن آزاد) نیز در لیست معرفی شده به سرمربی جدید قرار دارد. سپاهان به زودی بلیت برگشت سرمربی خودش را تهیه می کند. تا در هفته آینده به اصفهان بازگردد و در این باره تمرینات فصل جدید را شروع نماید. در خبرها اعلام شد که امید نور افکن مدافع ملی پوش سپاهان درخواست جدایی از تیم را به باشگاه ارائه نمود. که این موضوع صحت ندارد و مسئولان باشگاه نیز علاقه زیادی به این بازیکن دارند.

لیست خرید مورایس برای سپاهان

مدافعان نام‌آشنا در لیست سرمربی پرتغالی

تیم سپاهان در لیگ 22 در بخش دفاع میانی از بازیکنانی همانند محمد دانشگر ، سیاوش یزدانی و نیلسون جونیور استفاده کرد و مورایس به سراغ محمد قربانی نیز رفت که در دفاع استفاده نمود. در فصل جدید احتمالا جونیور از سپاهان جدا می شود و محمد دانشگر و یزدانی نیز سرنوشت مبهمی دارند. مورایس برای ترمیم خط دفاعی تیمش سه بازیکن را مد نظر قرار داد. محمد حسین کنعانی زادگان که از تیم الاهلی قطر جدا شد جزو گزینه های این بازیکن است و کنعانی اعلام کرد که فعلا قصد بازگشت به لیگ ایران را ندارد. عارف غلامی و عارف آقاسی نیز جزو گزینه های بعدی سرمربی سپاهان هستند که با توجه به پایان قرارداد این دو ستاره احتمال جذب آنها توسط سپاهان زیاد است.

لیست خرید مورایس برای سپاهان

درخواست جذب پدیده و پیکان

خوزه مورایس در پست هافبک میانی بنام مسعود ریگی و یاسین سلمانی که در فهرست مازاد قرار دارد تمایلی به ادامه دادند ندارد. قبل از این مانوئل فرناندز از جمع سپاهانی ها جدا شده بود و سه جای خالی در بخش هافبک برای تیم گل گهر ایجاد شود. سرمربی پرتغالی برای تقویت خط میانی تیمش از مدیران خواست که علیرضا علیزاده ، علی اصغر عاشوری بروند و برای پست هافبک رضا شکاری را جذب نمایند. اسم سه بازیکن گل گهر نیز در لیست مورایس است. البته هزینه رضایت نامه سنگین شکاری باعث شد تا زردپوشان اصفهان برای جذب او دچار چالش بزرگ شوند.

سرمربی سپاهان از مدیریت خواست که شرایط حضور غلامرضا ثابت ایمانی را نیز فراهم کند. ثابت ایمانی فصل خوبی در پیکان داشت و بارها ابراز علاقه مورایس را در رسانه ها مطرح نمود. سپاهان برای جذب هافبک پیکان کار سختی ندارد. و با پرداخت 4.5 میلیارد تومان هزینه رضایت نامه او می تواند از غلامرضا ثابت ایمانی در تیم خودش بهره مند شود.

لیست خرید مورایس برای سپاهان

چهار رقیب مهم برای شهریار مغانلو در صف

تیم سپاهان اصفهان در لیگ 22 در خط حمله شهریار مغانلو و عیسی مرادی را جزو مهاجمین تخصصی در فهرست داشت. که البته شهریار آقای گل لیگ شد. برای فصل جدید مورایس می خواهد بخش مهمی از فعالیت های نقل و انتقالات تیمش را در فاز تهاجمی قرار دهد. و همین مسئله باعث شد تا سرمربی درخواست جذب چهار بازیکن را در پست مهاجم هدف به مدیران ارائه دهد.

سرمربی خارجی سپاهان از مدیران خواست شرایط حضور مهدی ممی‌زاده و رضا اسدی را برای حضور در سپاهان بررسی کنند. هردو قراردادی ندارند. و در صورت توافق مالی می‌توانند به جمع طلایی‌پوشان اضافه شوند. همچنین مورایس از مدیران خواست سهمیه جذب بازیکنان خارجی را بررسی کنند. به نظر می رسد با توجه به این درخواست، ایگور کاتاتو جایی در فهرست سپاهان برای فصل آینده ندارد و او هم در سرنوشتی مشابه الویس کامسوبا از جمع طلایی‌پوشان جدا خواهد شد.

mohamadnd
8 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *