سپاهان سه ستاره خود را می‌فروشد!

تیم فوتبال سپاهان برای دریافت مجوز بازی پیام نیازمند، رضا شکاری و رضا اسدی سه تا از ستاره های خودش را در لیست فروش قرار داد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. سپاهان سه ستاره خود را می‌فروشد!

 

فوری: سپاهان سه ستاره خود را می‌فروشد!

به گزارش سایت ورزشی، هفته قبل بعد از اینکه کمیته استیناف مبنی بر بازگشت چهار امتیاز کسر شده طلایی پوشان اصفهان رای داد. کمیته انضباطی شش بازیکن این تیم را که قراردادی بالاتر از سقف داشتند تا زمان اصلاح قرارداد از بازی منع نمود. برخی از ستاره های این تیم در بازی با گل گهر غایب بودند. پیام نیازمند، رضا اسدی، رضا شکاری، هادی محمدی، کاوه رضایی و احسان پهلوان شش بازیکنی هستند. که سپاهان باید برای دریافت مجوز بازی آنها، قراردادشان را تغییر داد. حالا باشگاه سپاهان تصمیم جدید گرفت. تا در جهت آزادسازی بخشی از سقف بودجه این باشگاه 3 تا از شش بازیکن ذکر شده را می فروشد. براساس نامه باشگاه سپاهان و نظر ژوزه مورایس، آنها مجوز بازی کردن نیازمند، رضا اسدی و شکاری را می خواهند. بنابراین احسان پهلان، هادی محمدی و کاوه رضایی باید از این باشگاه جدا شوند.

سپاهان سه ستاره خود را می‌فروشد!

نامه منتشر شده درباره سه ستاره سپاهان:

نامه دستی سپاهان منتشر شد و خطاب به بهاروند رئیس سازمان لیگ نوشته شده و درخواست شد. که با توجه به تصمیم تیم سپاهان برای فروش سه بازیکن و بر اساس زمان بر بودن این مسئله، موضوع محرومیت 6 بازیکن تجدید نظر قرار بگیرد. در واقع تیم سپاهان حسن نیت خود را نشان داده تا بتواند از سه بازیکن مهم در بازی آینده استفاده نماید. و دوباره شاهد غیبت این نفرات نباشد. منصور قنبرزاده در این خصوص عنوان کرد: با توجه به مکاتبه مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره حکم کمیته انضباطی که توسط کمیته استیناف تایید شده، ۶ بازیکن سپاهان باید اصلاح قرارداد انجام دهند.

وی افزود: بر اساس و با توجه به نامه جدید باشگاه سپاهان، درخواست این باشگاه مبنی بر ترخیص نام ۳ بازیکن از فهرست ۶ نفره مذکور، به کمیته انضباطی ارسال شد. بنابراین تیم طلایی پوشان اصفهانی در نقل و انتقالات زمستانی 3 ستاره خود را برای ایجاد تعادل در قراردادها خواهد فروخت. باید ببینیم مبلغ رضایت نامه آنها چقدر است. و کدام باشگاه ها خواهان جذب کاوه رضایی و احسان پهلوان و هادی محمدی می باشند.

mohamadnd
31 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *