محمد عمری به ملوان پیوست

محمد عمری بازیکن هافبک جوان تیم پرسپولیس بعد از مسابقه با مس رفسنجان به انزلی می رود تا پیراهن تیم ملوان را بر تن نماید. محمد عمری به ملوان پیوست. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

اختصاصی: محمد عمری به ملوان پیوست

به گزارش سایت ورزشی، در شرایطی که شب قبل اعلام شد بازیکنان مشمول سربازی می توانند تا پایان لیگ در تیم های تحت قرارداد خود کار کند. اما برای فصل آینده باید به تیم های نظامی بروند. محمد عمری نیز تصمیم قطعی خودش را در این زمینه گرفته است. هافبک تکنیکی و جدید فصل قبل سرخ پوشان قصد دارد. تا در این نیم فصل با جدایی از باشگاه سرخ پوشان به ملوان برود تا مراحل سربازی اش زودتر به سرانجام برسد. محمد عمری فصل قبل جزو پدیده های تیم گل محمدی لقب گرفت و به خوبی از آن بهره برد. حتی شانس نزدیک شدن به لیست قلعه نویی و حضور در تیم ملی را داشت. اما بدشانسی بزرگ و مصدومیت مانع از حضور در تیم ملی بزرگسالان شد. با این حال عمری فصل قبل یکی از نیروهای کارآمد پرسپولیس بود که با عنوان قهرمانی به پایان رسید.

محمد عمری بازیکن جوان پرسپولیس | معرفی یک ستاره جدید به فوتبال ایران 

مصدومیت هایی که به دلیل فشردگی بازی ها و حضور همزمان در اردوی تیم المپیک برایش شکل گرفت. حالا این موارد مانع از تکرار درخشش این فوتبالیست در لیگ بیست و سوم شد. ضرر مالی عجیب که در روزهای اولیه سرمایه اندوزی در کنار انصراف از دانشگاه و اعلام مشمول خدمت، شاید روحیه او را کامل تحت تاثیر قرار دهد و نمایش متفاوتی نسبت به فصل گذشته را داشته باشد. این بازیکن پرسپولیس حالا ظاهرا تصمیم نهایی خود را گرفت. در شرایطی که شب قبل معاون سازمان نظام وظیفه ار فرصت به بازیکنان مشمول سربازی تا پایان فصل خبر داد. این خبر باعث خوشحالی بین بازیکنان همراه شد و هافبک سرخ ها اما چمدانش را برای رفتن به شهر انزلی آماده کرده است.

محمد عمری به ملوان پیوست

آیا محمد عمری به انزلی می رود؟

هافبک قرمزها تصمیم گرفت در پنجره زمستانی با جدایی از این باشگاه، نیم فصل دوم را پیراهن ملوان بندر انزلی با هدایت مهدی تارتار شروع نماید. او با این کار هرچه زودتر وضعیت خدمت سربازی خود را سرو سامان می دهد. او دیگر از معافیت نمی تواند استفاده کند. با چنین شرایطی محمد عمری را باید جدا شده قطعی تیم سرخ پوشان دانست. حتی یحیی گزینه جانشینی او را در نقل و انتقالات زمستانی انتخاب نمود. سرمربی پرسپولیس با باشگاه برای پیگیری و مذاکره و تقویت تیم صحبت هایی را انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *