پیشنهاد سپاهان به سینا اسدبیگی هافبک پرسپولیس

پیشنهاد سپاهان به سینا اسدبیگی هافبک پرسپولیس، با شروع مجدد تب نقل و انتقالات، گمانه زنی ها در مورد علاقه باشگاه سپاهان برای جذب سینا اسدبیگی هافبک پرسپولیس بالا گرفت. پس از انتقال اخیر یاسین سلمانی از سپاهان به پرسپولیس، به نظر می رسد این باشگاه اصفهانی فعالانه به دنبال استعدادهای جدید است و سینا اسدبیگی ممکن است هدف بعدی آنها باشد.

پیشنهاد سپاهان به سینا اسدبیگی هافبک پرسپولیس
پیشنهاد سپاهان به سینا اسدبیگی هافبک پرسپولیس

پیشنهاد سپاهان به سینا اسدبیگی هافبک پرسپولیس

خرید های فصل قبل پرسپولیس از سپاهان

برخلاف فصل قبل که پرسپولیس بازیکنانی چون دانیال اسماعیلی فر، گئورگی گلسیانی و سروش رفیعی را با موفقیت در اختیار گرفت، این فصل از نظر خرید چندان امیدوارکننده برای این تیم نبود. شرایطی که رقبای آن‌ها را آینه‌ای کرد چرا که جذب رامین رضاییان از پرسپولیس توسط سپاهان در فصل گذشته منجر به رد و بدل شدن تنش‌ها در بازار نقل و انتقالات شد.

سینا اسدبیگی

سینا اسدبیگی، هافبک دفاعی پرسپولیس پس از اتفاقی که در فصل قبل ذوب آهن رخ داد، سابقه عجیبی برای انتقال به ترکیب یحیی گل محمدی داشت. به تازگی باشگاه نساجی که در لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور دارد، پیشنهاد رسمی خود را به اسدبیگی تمدید کرد. اما پاسخی از این بازیکن دریافت نشد و گل محمدی نیز در این خصوص سکوت اختیار کرد.

پیشنهاد برای سینا

حالا پیشنهاد دیگری سر راه سینا اسدبیگی قرار گرفت و این بار از سپاهان، سرمربی فعلی لیگ برتر. اگرچه این پیشنهاد هنوز رسمی نشد، اما شنیده ها حاکی از آن است که سپاهان به دنبال جذب اسدبیگی است و علاقه خود را اعلام کرد. در صورتی که این پیشنهاد با اهداف اسدبیگی همخوانی داشته باشد، انتظار می رود سپاهان این پیشنهاد را رسمی کرد و مذاکرات بعدی را آغاز کند.

از نظر ترکیب

از نظر ترکیب هافبک پرسپولیس در حال حاضر در پست هافبک دفاعی میلاد سرلک، مسعود ریگی و سینا اسدبیگی را به رخ می کشند. در سیستم تاکتیکی یحیی گل محمدی، از هر 6 هافبک یک نفر معمولاً شروع کننده ثابت است. جدایی کمال صغاده نیا فرصت های بیشتری را برای هافبک جوان سرخ ها باز کرد. با این حال جذب اخیر مسعود ریگی زمان بازی اسدبیگی را محدود کرد. و او در دو دیدار اخیر تنها در 4 دقیقه به میدان رفت.

سینا اسدبیگی در لباس ذوب آهن اصفهان
سینا اسدبیگی در لباس ذوب آهن اصفهان

نتیجه

با ادامه مذاکرات بین طرفین، جدیت احتمالی این انتقال آشکارتر خواهد شد. در صورت انجام این قرارداد، باید دید سپاهان می تواند با موفقیت سینا اسدبیگی را به اصفهان بیاورد. و پیراهن زرد سپاهان را بر تن کند یا خیر.

Pooria
20 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *