لیپ‌سینک شکیرا با آهنگ دیس پیکه!

شکیرا و پیکه زوج جنجالی و پرحاشیه سالهای اخیر که در نهایت با طلاق از هم جدا شدند. خواننده کلمبیایی نامزد سابق جرارد پیکه ویدیویی از لیپ سینک ترانه کوپا واچیا در اینستاگرام منتشر نمود. در ادامه سایت ورزشی با لیپ‌سینک شکیرا با آهنگ دیس پیکه! همراه شوید.

 

لیپ‌سینک شکیرا با آهنگ دیس پیکه!

شکیرا خواننده مشهور کلمبیایی و همسر سابق جرارد پیکه آهنگی بنام کوپا واچیا را لیپ سینک کرد. ظاهرا آهنگ دیس ترک پیکه بود. کوپا واچیا با زبان اسپانیایی به معنای فنجان خالی می باشد. برخی فکر کردند این آهنگ در جواب دیس کنایه به پیکه است. تک آهنگی با حضور مانوئل توریزو درباره روابط صحبت می کند. که در آن زیاده خواهی ها به نوشیدن یک فنجان خالی تشبیه شد. بخشی از ترانه شامل: «می‌بینی به چه صورت است؟ نمی‌توانم اینگونه ادامه بدهم نمی‌دانم چه کار دیگری انجام دهم، برای اینکه تو را بیشتر داشته باشم.»

لیپ‌سینک شکیرا با آهنگ دیس پیکه!

موزیک ویدیو رسمی آهنگ شکیرا بنام یک پری دریایی در غل و زنجیر است که توریزو او را نجات می دهد. و می‌خواند: «تو همیشه مشغول کارهای زیادی هستی. کمی اوقات فراغت خیلی خوب می‌شد، عشق من.. اینجا روی مبل استراحت کن و به من توجه کن…»

شکیرا همسر اسبق پیکه با سن 46 ساله و پیکه 36 ساله در ژوئن قبل به دلیل خیانت پیکه به رابطه عاشقانه 11 ساله شان پایان دادند. پیکه سریعا رابطه خود را با کلارا چیای 23 ساله رسمی نمود. ظاهرا خواننده کلمبیایی چند ماه سخت را گذرانده و این موضوعات را کامل فراموش کرده و به زندگی عادی خودش برگشته است.  البته شایعه شده که او با لوئیس همیلتون رابطه عاشقانه‌ای را آغاز کرده است. این دو نفر در موقعیت‌های مختلفی با هم دیده شدند. اما هیچکدام هنوز حرفی در مورد رابطه بین‌شان نزدند. در تازه‌ترین خبر، شکیرا و همیلتون همدیگر را در ویلای ایبیزا ملاقات کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *