شوک به استقلال: سقف پایین آمد!

تیم فوتبال استقلال تهران موظف شد. که سقف بودجه جدیدی برای آنها تعریف شده را رعایت نماید. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. شوک به استقلال: سقف پایین آمد!

 

شوک به استقلال: سقف پایین آمد!

به گزارش سایت ورزشی، 8 مرداد ماه 1402 محمد رضا کشوری فرد به عنوان سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران به باشگاه استقلال نامه زد. نامه ای درباره سقف بودجه این تیم که در فصل جدید 300 میلیارد تومان است و نمی تواند بالاتر از این مبلغ هزینه نماید. آبی پوشان اعلام نمودند. بر اساس دستورات و دریافت موافقیت از منصور قنبرزاده، نایب رئیس فدراسیون فوتبال سقف قرارداد به 325 میلیارد تومان رسیده بود.

لیست دوم استقلال برای نیم فصل دوم لو رفت

که حالا این موضوع کنسل شده است. در هفته های اخیر مباحث زیادی در این باره مطرح شده که سقف قرارداد استقلال در فصل جاری که نماینده آسیایی محسوب نمی شوند. حتی منصور قنبرزاده در یک گفتگوی تلویزیونی گفت: تلفنی مجوز بالا رفتن سقف را به آبی پوشان داده. اما امروز سازمان لیگ رسما به آنها نامه زد. که سقف‌شان پایین‌تر از این است.

"</p

باشگاه آبی پوشان در اوایل فصل به شدت درگیر کم کردن قرارداد برخی بازیکنان و مربیان خود بوده اند. تعداد زیادی از نفرات استقلال نظیر جواد نکونام، روزبه چشمی، ایمان سلیمی، آرمین سهرابیان، جعفر سلمانی و… تصمیم گرفتند مبلغ قراردادشان را کم کنند تا قرارداد اعضای جدید این تیم ازجمله گوستاوو بلانکو، مهدی هاشمی‌نسب و… ثبت شود که همین اتفاق هم افتاد. منصور قنبرزاده عنوان کردند که سقف 325 میلیارد تومانی که برای استقلال پر نشده است.

آبی پوشان می توانند 4 تا 5میلیارد دیگر هزینه نمایند که با توجه به جدا شدن سعید مهری این مبلغ بیشتر شد. حالا سازمان لیگ به استقلال و جواد نکونام شوک وارد نمود. حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ، امروز به استقلال نامه زد که سقف این باشگاه 310 میلیارد تومان است و باید در نیم‌فصل دوم این مورد اصلاح شود و اگر نیاز به جذب بازیکن باشد، باید این سقف را در نظر بگیرند.

شوک به استقلال: سقف پایین آمد!

آیا باید منتظر اصلاح قراردادها در استقلال باشیم؟

با توجه به چنین شرایطی باید دوباره منتظر اصلاح قراردادها در استقلال باشیم. چرا که کمیته نقل و انتقالات مصوب نمود که سقف این باشگاه 310 میلیارد تومان است. این موضوع به اطلاع مدیرعامل استقلال نیز رسیده است.

برخی باشگاه‌ها مثل سپاهان، پرسپولیس، گل‌گهر سیرجان و… طی نیم‌فصل گذشته و حتی قبل از شروع لیگ برتر تصمیم به اصلاح قراردادشان پیش از ارسال برای کمیته انضباطی گرفتند و مواردی مثل مالیات در قرارداد بازیکنان را اصلاح کردند تا این کمیته دیگر بررسی لازم را انجام ندهد و حالا باید استقلال نیز چنین کاری را در دستور کارش بگذارد.

mohamadnd
10 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *