خیرونا: دنبال کردن تاریخ در لالیگا

خیرونا: دنبال کردن تاریخ در لالیگا.عملکرد استثنایی خیرونا اف سی در فصل جاری لالیگا موجی از شوک را در فوتبال اسپانیا ایجاد کرد. علیرغم اینکه آن‌ها ضعیف‌ترین تیم با ارزش‌ترین تیم لیگ هستند. انتظارات را نادیده گرفته‌اند و در صدر جدول. شانه به شانه قدرت‌های همیشگی مانند رئال مادرید. بارسلونا و اتلتیکو مادرید ایستاده‌اند.

خیرونا: دنبال کردن تاریخ در لالیگا

19 هفته اول

خیرونا: دنبال کردن تاریخ در لالیگا
خیرونا: دنبال کردن تاریخ در لالیگا

رقابت های لالیگا 2023/24 شاهد بود خیرونا FC در 5 مورد قهرمان لیگ شد. در حال حاضر، آنها به طور مشترک با رئال مادرید در اجلاس سران قرار گرفته اند و هر دو امتیاز قابل توجهی [تعداد امتیاز] را به دست آورده اند. سفر آنها به قله خالی از لحظات پرهیجان نبود. از جمله بردهای حساس مقابل غول هایی مانند بارسلونا (4-2) و اتلتیکو مادرید (4-3).

تحت هدایت زیرکانه سرمربی میشل. خیرونا اف سی پرکارترین نیروی هجومی در لیگ را ایجاد کرد. 46 گل به ثمر رساند. این شاهکار آنها را وادار کرد تا دومین تفاضل گل برتر لالیگا را به دست آورند که تنها پس از رئال مادرید بزرگ عقب ماند.

ثبات و قدرت نشان داده شده

خیرونا
خیرونا

توسط خیرونا اف سی باعث ایجاد امید و آرزو در بین بازیکنان و هواداران شد. مقایسه‌ها به‌طور طبیعی پدید آمده‌اند و با برخی از افسانه‌ای‌ترین داستان‌های ضعیف فوتبال تشابهاتی دارند.

مهم ترین در میان این داستان ها، فتح غیر محتمل لسترسیتی در لیگ برتر در فصل 2015/16 است. روباه ها به رهبری کلودیو رانیری از تیمی که در حال مبارزه با سقوط به دسته پایین بودند. با اولین قهرمانی خود در لیگ برتر، دنیای فوتبال را خیره کننده کردند.

روایت دیگری که در خاطرات اخیر حک شد. پیروزی غیرمنتظره لیل در فصل 2020/21 لیگ 1 است. در مقابل توان مالی پاری سن ژرمن. لیل عنوان قهرمانی لیگ را به دست آورد و پس از یک دهه انتظار. یک تجدید حیات قابل توجه برای این باشگاه رقم زد.

اکنون این سوال طولانی بر سر باشگاه خیرونا وجود دارد

آیا آنها می‌توانند نام خود را در کنار این پیروزی‌های برجسته ضعیف ثبت کنند و قهرمانی افتتاحیه لالیگا خود را به دست آورند؟ باقی‌مانده فصل نوید یک روایت هیجان‌انگیز را می‌دهد. جایی که جاه‌طلبی خیرونا اف سی در آزمون نهایی قرار می‌گیرد و تعیین می‌کند که آیا آنها می‌توانند فصل تاریخی خود را در تاریخ شکوه فوتبال ثبت کنند.

Hesam
10 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *