شوک به النصر با مصدومیت ستاره برزیلی

مدافع چپ برزیلی باشگاه النصر عربستان به دلیل مصدومیت در دقیقه 37 مقابل الهلال تعویض شد. ستاره مشهور تیم النصر به دلیل مصدومیت هواداران را در شوک فرو برد. در ادامه سایت ورزشی با شوک به النصر با مصدومیت ستاره برزیلی همراه ما باشید.

 

شوک به النصر با مصدومیت ستاره برزیلی

به گزارش سایت ورزشی، الکس تلس بازیکن برزیلی تیم النصر که در مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در مقابل پرسپولیس در نفرات اصلی باشگاه قرار نگرفته بود. امشب در جمع 11 نفره اصلی تیمش در دیدار حساس لیگ روشن در مقابل الهلال حضور یافت. و به دلیل مصدومیت در همان نیمه اول زمین مسابقه را ترک کرد. و به بیرون رفت. این بازیکن مدافع چپ برزیلی که در شش مسابقه پیاپی لیگ روشن عربستان و لیگ قهرمانان آسیا در ترکیب النصر حضور داشته است. و درخشان ظاهر شده است. او در جدال با پرسپولیس نیز از ترکیب دور ماند. و اما در بازی با الهلال که به دربی ریاض معروف است به میدان رفت. او در زمان استارت زدن به یکباره حس درد داشت. و بر روی زمین کوبید تا مشخص شود وضعیت نگران کننده ای برایش به وجود آمده است.

شوک به النصر: رونالدو مصدوم شد

شوک به النصر با مصدومیت ستاره برزیلی

الکس تلس که تجربه بازی در تیم های مطرح اروپایی نظیر منچستر یونایتد، اینتر میلان، پورتو، سویا و… را در کارنامه اش دارد. او نیز همانند بقیه ستارگان فوتبال نظیر بنزما و رونالدو به لیگ عربستان آمد. انتقال هفت میلیون یورویی او از جمع شیاطین سرخ به النصر اتفاق افتاد. در 10 مسابقات قبلی خود برای تیمش یک گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده بود. در مسابقه با الهلال نیز به دلیل مصدومیت نتوانست در مقابل الهلال درخشان ظاهر شود. این مدافع چپ سابق تیم ملی برزیل در دقیقه 37 بخاطر مصدومیت با ماشین حمل مصدوم از زمین بیرون آمد. تا ایمن یحیی جای او را بگیرد. به نظر شما آیا این بازیکن می تواندبه زودی در زمین مسابقه حاضر شود؟ دیدگاه شما چیست؟

شوک به النصر با مصدومیت ستاره برزیلی

mohamadnd
3 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *